Joanna Krupa uczy córeczkę języka polskiego ! Celebrytka kocha Polskę !

Celebrytka uczy swoją półtoraroczną córeczkę języka ojczystego. Mała nieźle sobie radzi. Joanna Krupa pragnie, by Asha-Leigh posługiwała się językiem polskim i angielskim.

Domowa Joanna

Joanna Krupa odkąd została mamą małej Aschy-Leigh zmieniła całkowicie swoje życie. Celebrytka poświęciła się wychowaniu córki. Przestała też brylować na salonach. Joanna Krupa chętnie zamieszcza w swoich mediach społecznościowych kadry z życia prywatnego. Widać na nich doskonale, że 41-latka jest kobietą spełnioną i szczęśliwą. Córeczka i mąż są całym jej światem.

Rodzinne gniazdko

Joanna Krupa mieszka z rodziną w Los Angeles. Modelka ostatnio pokazał jak wygląda ich amerykański dom. Na udostępnionym wideo nie brakuje zabawek dziewczynki. Widać też psy i córeczkę Joanny.

Lekcje języka polskiego

Joanna Krupa pokazała też jak rozmawia z półtoraroczną córeczką. Mama mówi do dziewczynki w języku polskim i angielskim. Modelka bardzo dba o to, by córeczka była dwujęzyczna. Tak mówi o nauczaniu Ashy-Leigh:

Bardzo ważne jest dla mnie, by moja córeczka od samego początku mówiła w języku polskim i angielskim. Ja bardzo kocham Polskę, dlatego chciałabym

zarazić tą miłością moją córeczkę od najmłodszych lat. Mój mąż rozmawia z nią po angielsku, ja za każdym razem jak coś mówię jej, to robię to w dwóch językach. Moja mama rozmawia z nią tylko po polsku. Puszczamy jej polskie pioseneczki, które kocha. Niesamowite jest to jak szybko Asha reaguje na polskie słówka”.

Joannie Krupie zależy, żeby córka jak będzie odwiedzać Polskę, mogła swobodnie porozumiewać się w języku ojczystym. Dziewczynka od najmłodszych lat poznaje języki swoich rodziców.

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Joanna Krupa/Facebook

Komentarze

Komentarze