Joanna Krupa urodzi BLIŹNIAKI? To zdjęcie zaskoczyło jej fanów!

Jakiś czas temu ogólnopolskie media obiegła radosna wiadomość mówiąca o tym, że polska modelka Joanna Krupa spodziewa się dziecka. Czy to prawda, że niebawem urodzi bliźniaki? Zdjęcie, które gwiazda opublikowała dzisiaj na Instagramie zaskoczyło wszystkich fanów!

Modelka przyznała w jednym z wywiadów, że dotychczas nie myślała o macierzyństwie, jednak po poznaniu swojego aktualnego męża Douglasa Nunesa jej podejście do sprawy diametralnie się zmieniło. Niejednokrotnie mówiła o tym, że razem z mężem starają się o dziecko. Udało się! Już niebawem na świecie pojawi się pierwsza pociecha Joanny Krupy i jej ukochanego.

Dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych Joasia pochwaliła się zdjęciem USG. Fotografię ukazującą jej nienarodzone jeszcze dziecko oprawiła następującym komentarzem „Tworzy się Aniołek”.

Już mi się wydaje, że wygląda podobnie do Ciebie! Gratulacje Asiu jeszcze raz! Niezmiernie cieszę się z Waszego (jak widać po zdjęciu) już nie tak małego szczęścia! Wszystkiego dobrego! –  napisała jedna z fanek w komentarzu obok zdjęcia.

Co ciekawe, niektórzy dopatrzyli się nie jednego… a dwójki dzieci.

„Twins”, „Bliźniaki?”,

To będą bliźniacy?! Proszę odpowiedz Asia! – pytali z zaciekawieniem fani Joanny Krupy.

A wy co obstawiacie? Chłopczyka czy dziewczynkę? A może jedno i drugie 🙂 ?

Źródło: Instagram joannakrupa

Źródło zdjęcia: Instagram joannakrupa

Zobacz też: JOANNA KRUPA W ŻAŁOBIE? Zmarł jej ukochany

 

 

 

Komentarze

Komentarze