JOANNA KRUPA w ciąży? Modelka postanowiła, że ZROBI TO w telewizji!

Wiele gwiazd skrupulatnie strzeże swojej prywatności, a informację o ciąży potwierdza dopiero wtedy, gdy jest ona widoczna. Zupełnie inaczej do tematu podchodzi modelka Joanna Krupa. Świeżo upieczona małżonka zapowiada, że radosną wiadomość o swojej ciąży obwieści w programie telewizyjnym przed całą Polską.

Joanna Krupa to polska modelka, znana na całym świecie. Dzieciństwo i większość dorosłego życia spędziła w Stanach Zjednoczonych. Kojarzona jest ze swojego udziału jako jurorka w programie „Top Model”. Uznawana jest za jedną z najseksowniejszych fotomodelek. Wielokrotnie pozowała do magazynów: CKM, Maxim, Stuff czy Personal. W marcu 2018 zaręczyła się z przedsiębiorcą, Douglasem Nunesem. Pod koniec lipca 2018 odbył się ich ślub cywilny, natomiast kościelny 4 sierpnia.

Modelka przyznała w jednym z wywiadów, że dotychczas nie myślała o macierzyństwie, jednak po poznaniu Douglasa jej podejście do sprawy diametralnie się zmieniło. Niejednokrotnie mówiła o tym, że razem z mężem starają się o dziecko. Jej ostatnia wypowiedź ucieszyła fanów. Joanna postanowiła, że poinformuje ich o ciąży w dość nietypowy sposób!

„Mam nadzieję, że na finale ‚Top Model’ coś już będzie, że tak powiem, w piekarniku i będę mogła to zdradzić w programie”- zdradziła Joanna Krupa.

Zobacz też: Nie do wiary! MAŁGORZATA SOCHA pierwszy raz POKAZAŁA malutkiego SYNKA

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia: Instagram @joannakrupa

 

Komentarze

Komentarze