Joanna Kulig o macierzyństwie: „Nieraz się popłakałam”

Macierzyństwo to nie „bułka z masłem”. Zdążyła się już o tym przekonać Joanna Kulig, która została w ubiegłym roku po raz pierwszy mamą.

Jak gwiazda wspomina pierwsze miesiące po urodzeniu swojego synka – Jana?

Kim jest Joanna Kulig?

Joanna Kulig urodziła się 24 czerwca 1982 w Krynicy-Zdroju. To polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna oraz piosenkarka. Kulig jest dwukrotną laureatką Orła za drugoplanową rolę w filmie „Sponsoring” i za pierwszoplanową rolę w filmie „Zimna wojna”, za który otrzymała także Europejską Nagrodę Filmową.

Urodziła synka Jana

W lutym ubiegłego roku, aktorka została po raz pierwszy mamą. Joanna urodziła w jednej z amerykańskich klinik synka Jana, który jest owocem jej małżeństwa z reżyserem i scenarzystą Maciejem Bochniakiem.

Czytaj też: Czy Polki robią TO po porodzie? Zaskakujące wyniki badań!

macierzyństwie
IG

Trudy macierzyństwa

Tuż po porodzie, gwiazda wciąż kontynuowała pracę na planie. Joanna bardzo ciężko wspomina ten czas – dokuczało jej zmęczenie i miała problemy z koncentracją. Gdyby nie pomoc jej ukochanej mamy, nie wie, co byłoby dalej…

Kiedy gwiazda wyjechała do Paryża, gdzie kręcono serial „The Eddy”, z trudem dała radę uczyć się roli. Na szczęście w tym trudnym czasie mogła liczyć na pomoc swojej mamy, która przyleciała do niej na 1,5 miesiąca i pomogła jej w opiece nad synkiem.

Nieraz się popłakałam, miałam też poczucie winy. Czułam, że proporcje między pracą a życiem prywatnym są złe. Karmiłam, nie spałam, były problemy z koncentracją, a musiałam się nauczyć 14 piosenek po angielsku i francusku” – wyznaje w „Twoim Stylu” aktorka.

macierzyństwie
IG

Przyjazd mamy wpłynął na Joannę kojąco i to dzięki niej mogła w spokoju uczyć się roli.

Jej obecność mnie uspokajała, łagodziła nadwrażliwość, ale też strach. Wzrósł mój podziw i szacunek dla mamy. Wychowała pięcioro dzieci i pomaga przy jedenastu wnukach. Poza tym pracowała też w przedszkolu. W tych trudnych chwilach rozumiała mnie bez słów” – dodaje gwiazda.

Czytaj też: Macierzyństwo BEZ TAJEMNIC! Oto 5 rzeczy, które twoi przyjaciele prawdopodobnie MYŚLĄ O TWOICH DZIECIACH!

macierzyństwie
IG

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze