Joanna Kurowska w żałobie! Zmarła jej…

Joanna Kurowska przechodzi obecnie wyjątkowo trudny czas. Aktorka poinformowała, że jej rodzona siostra Hanna – nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci siostry Kurowskiej?

Śmierć goni śmierć

Ostatnie lata wyjątkowo mocno dały w kość Joannie Kurowskiej. Aktorka najpierw pochowała męża, później rodziców, a teraz swoją jedyną siostrę Hannę. Gwiazda poinformowała o tym we smutnym wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Jaka była przyczyna jej śmierci?

Jak wynika z wpisu Joanny, jej siostra zmarła nagle a jej śmierć była dla wszystkim szokiem. Aktorka przyznała, że szykowała się właśnie na jej przyjazd.

„Dzisiaj w nocy ku Zielonym Pastwiskom odeszła moja ukochana siostra Hania. Była najlepszym człowiekiem jakiego znałam. Przez lata opiekowała się naszymi chorymi rodzicami. Była dobra, dobrocią, jakiej dzisiaj już nie ma… Dwa tygodnie temu byłam u NIEJ na Kaszubach. Byłyśmy tak beztrosko szczęśliwe. Za dwa dni miała przyjechać do mnie…” – napisała na Facebooku aktorka dołączając zdjęcie swojej siostry.

Czytaj też: Kobieta spała z kotem domowym i… zmarła. Dlaczego?

zmarła
FB

„Na stole w kuchni stoją jeszcze pierogi, które kupiłam dla Ciebie, bo wiem , że lubiłaś. Haniu, jadę do Ciebie… Moje serce krwawi… Boże, wbiłeś we mnie wszystkie noże” – pisze zasmucona gwiazda.

Na opublikowanym w sieci zdjęciu widać, że siostra aktorki była do niej bardzo podobna. Pozostaje nam złożyć Joannie najszczersze wyrazy współczucia w tym jakże trudnym dla niej czasie.

Źródło: Facebook

Zdjęcia: Facebook Instagram

 

Komentarze

Komentarze