Joanna Kurska czeka na poród ! U kobiety pojawiły się pewne komplikacje !

Joanna i Jacek Kurski niecierpliwe czekają na narodziny córki Anny. Żona prezesa TVP przebywa już w szpitalu. Pojawiły się u niej komplikacje ciążowe.

Oczekiwanie w szpitalu

Joanna Kurska już tydzień temu trafiła do jednego z warszawskich szpitali. Kobieta jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Konieczna była hospitalizacja bo ciężarna cierpi na cukrzycę ciążową. Lekarze postanowili obserwować stan kobiety do porodu.

Spokój przede wszystkim

Przyszła mama zachowuje spokój. Jest pod troskliwą opieka lekarzy. Czeka na rozwiązanie, które wkrótce ma nadejść. Jacek Kurski dzwoni do żony kilka razy dziennie i dopytuje czy czegoś jej nie trzeba. Zależy mu na tym, że Joanna jak najwięcej wypoczywała. Prezes TVP nalegał, żeby żona zdecydowała się na państwową placówkę.

Specjalne posiłki

U ciężarnej niezbędne badania robione są na bieżąco. Joanna Kurska w ciąży skrupulatnie dbała o dietę. To jest bardzo istotne w cukrzycy ciążowej. Również teraz do szpitala dowożone są specjalne posiłki. Nie jest jedyną pacjentką, która w ten sposób musi się odżywiać.

Wyprawka od Taty

Ponoć Jacek Kurski już dostarczył wyprawkę do szpitala. Przywiózł też wózek. Znajomi prezesa TVP twierdzą, że Kurski dzięki ciąży żony stał się innym człowiekiem. Nie może już doczekać się narodzin małej Ani.

źródło: pomponik.pl

zdjęcie: Joanna Kurska/Facebook

Komentarze

Komentarze