Joanna Kurska prosto z koncertu TVP pojechała na porodówkę ! Kurscy zaraz zostaną rodzicami !

Prezes TVP i jego żona lada moment powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Joanna Kurska trafiła na porodówkę. Wcześniej wysłuchała koncertu Andrei Bocellego.

Córka w drodze

Jak donosi jeden z tabloidów Jacek Kurski dosłownie lada moment powita na świecie córeczkę. Jego druga żona, Joanna Kurska trafiła już na porodówkę. Wcześniej małżonkowie uczestniczyli w koncercie Andrei Bocellego. Ten zostanie wyemitowany w TVP w Wielkanoc.

Czekają na Annę

Para oczekuje swojego pierwszego wspólnego dziecka. Dziewczynka będzie nosiła imię Anna, wybrane jej po matce prezesa TVP. Joanna Kuska termin porodu miała wyznaczony na przełom marca i kwietnia. Jednak wiele wskazuje na to, że córka Kurskich na świecie pojawi się trochę wcześniej.

Ciąża w dobie pandemii

Zdaniem Joanny Kurskiej ciąża w czasie kiedy na świecie szaleje koronawirus, jest dużym wyzwaniem. Kobieta w rozmowie z Faktem mówiła: To dla mnie trudny czas , bardzo uważam i przestrzegam zasad covidowych. Nauczyłam się rezygnować praktycznie ze wszystkiego. Najważniejsze jest zdrowie naszej córeczki”. A ta już niebawem pojawi się w rodzinie Kurskich.

Drugie małżeństwo prezesa

Joanna jest drugą żoną prezesa TVP. Wcześniej Jacek Kurski był związany przez 24 lata z Moniką Kurską. Z tego małżeństwa ma troje dzieci. Również Joanna Kurska ma syna z poprzedniego małżeństwa z Tomaszem Klimkiem. Teraz Kurscy czekają na wymarzoną córeczkę Annę.

źródło: se.pl

zdjęcie: Jacek Kurski/Twitter

Komentarze

Komentarze