Joanna Kwaśniewska zdradziła sekret udanego małżeństwa. Mąż ROBI JEJ rano jedną rzecz!

Jolanta Kwaśniewska, to 65-letnia żona byłego prezydenta Polski- Aleksandra Kwaśniewskiego, który urząd ten pełnił od 1995 do 2005 r. Obecnie znana jest również z prowadzenia programów. M.in. mogliśmy ją oglądać jako ekspertkę  w produkcji TVN Style pn. „Lekcja stylu”. Swoją empatią i wdziękiem zaskarbiła sobie wtedy sympatię widzów.

Jolanta nie tylko wie dużo o szeroko rozumianej klasie i wdzięku, ale też o tym co zrobić, aby z żyć z jednym mężczyzną od kilkudziesięciu lat. Bowiem żoną Aleksandra jest od 1979, co daje prosty rachunek, że są ze sobą od 42 lat. Co w obecnych czasach jest nie lada wyczynem i zasługuje na prawdziwy szacunek. Co prawda pierwsza żona przyznaje w wywiadach, że życie z Aleksandrem było nieraz ciężkie, jednak zdołali przetrwać wszystkie kryzysy.

Zdradziła nawet, jaki jest sposób na udane małżeństwo. Jak przyznała w jednym z wywiadów podkreśliła, że istotne są upominki, jednak nie te z górnej półki, a takie zwykłe. Podarunki nie kojarzą się jej tylko z rzeczami, ale i z sytuacjami, które mogą być miłe, jak np. zrobienie śniadania przez męża.

Z kolei Aleksander Kwaśniewski podkreśla, że dobrym i niezawodnym sposobem jest obdarowywanie żony kwiatami i tu zupełnie bez okazji. Jak sam dowcipnie wyjaśnia: „Studentom zawsze tłumaczę, że kwiaty trzeba przynosić dziewczynom bez okazji, bo jak przynosi się tylko z okazji, to zawsze się o jakiejś zapomni, a gdy zdarzy się przynieść bez okazji, to będzie podejrzane”.

A wy co myślicie na ten temat? Czy według was podarunki i kwiaty są gwarantem udanego i długiego pożycia małżeńskiego? Może macie inne pomysły? Podzielcie się nimi.

Źródło: https:/ /www.se.pl/ wiadomosci/polityka/jolanta-kwasniewska-ujawnila-intymny-sekret-swojego-malzenstwa-tylko-pozazdroscic-aa-DPrN-gRAY-nJ9K.html

Źródło: https:// www.instagram.com/aleksandr aleksandrowna/

Komentarze

Komentarze