Joanna Liszowska w SAMYM BIKINI! ZOBACZ CO, chciała UKRYĆ!

Joanna Liszowska pokazuje się w samym bikini! Aktorka zamieściła na Instagramie fotografię z urlopu na jachcie, na którym wypoczywa.

Gwiazda słynie bowiem z nieco krągłych kształtów, ale nigdy zbytnio się tym nie przejmowała i nie dążyła do przesadnie smukłej sylwetki czy talii osy. Widać, że aktorka efektywnie wypoczywa i ewidentnie łapie z urlopu samą pozytywną energię.

 

ZOBACZ TEŻ:Jej historia jest przejmująca! Ma UMYSŁ DZIESIĘCIOLATKI, a wygląd STARUSZKI

 

Wraz ze zdjęciem gwiazda ukryła jednak przesłanie, które dotyczy kobiet i ich wyglądu. Joasia uważa, że panie zbyt przesadnie koncentrują się na tym jak wyglądają, a przecież nie to jest najważniejsze. Nikt nie jest ideałem i nie powinien do ideału przesadnie dążyć lub może inaczej, każdy jest taki jaki powinien być.

 

Dlatego też zdjęcie na jachcie, na jakim znajduje się w samym bikini, Joanna podpisała następująco: nie musisz być DOSKONAŁA, by być SZCZĘŚLIWĄ”. Fani zdecydowanie popierają tę postawę i komentują m.in:

„Zgadza się Joasiu”!

” Nie ma ludzi doskonałych, a szczęście to stan umysłu, więc zależy od nas. Tak trzymaj!”

 

Joannę Liszowską będziemy mogli zobaczyć we wrześniu w nowych odcinach popularnego serialu „Przyjaciółki” emitowanego na kanale Polsat.

 

https://www.instagram.com/p/B1B7ERcIFNG/?igshid=1rz87xoc9xc44

 

Źródło:natemat

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze

Komentarze