Joanna Opozda CHWALI się PESELEM synka! Zobacz dlaczego!

Joanna Opozda miesiąc temu została mamą małego Vincenta. Chłopiec przyszedł na świat 22 lutego. To wyjątkowa data, która sprawiła, że dziecko ma też niezwykły numer PESEL.

Data urodzenia

Joanna Opozda dość ciężko znosiła okres ciąży. Borykała się z dolegliwościami zdrowotnymi i walczyła o utrzymanie ciąży. W życiu osobistym spotykało ją też wiele nieprzyjemności. Całą Polska śledziła konflikt z jej ojcem Dariuszem, który strzelał do jej mamy i Antka Królikowskiego. Po czasie okazało się, że gdy aktorka była w zagrożonej ciąży jej mąż zdradzał ją z sąsiadką. Na aktorkę spadło wiele problemów, z którymi musiała sobie na bieżąco radzić. Joanna Opozda nie mogła doczekać się, kiedy mały Vincent pojawi się na świecie. Chłopczyk urodził się 22 lutego.

Dumna mama

Joanna Opozda w swoich mediach społecznościowych dzieli się refleksjami na temat macierzyństwa. Nie ukrywa, że zmaga się z ogromnym zmęczeniem i wyczerpaniem. Antek Królikowski odwiedza synka, ale cała opieka nad niemowlakiem spadła na aktorkę. Teraz młoda mama pochwaliła się listem, jaki otrzymała od prezydenta Warszawy. Czytamy w nim:

Ja, Warszawa jestem z Ciebie dumna. Życzę Ci, aby Twoje rodzinne miasto było miejscem radosnego dzieciństwa, rozwijania talentów i szczęśliwego życia. Warszawa jest miastem dla wszystkich, liczę więc, że i Ty w przyszłości przyczynisz się do jej rozwoju.

Wyjątkowy numer PESEL

Mały Vincent otrzymał też swój numer PESEL. Chłopczyk urodził się 22 lutego 2022 roku i z tego powodu dostał wyjątkowy numer PESEL. Joanna Opozda napisała:

Mój mały warszawiak ma już PESEL, zaczyna się od sześciu dwójek.

Instagram/ Joanna Opozda

Źródło: Instagram/ Joanna Opozda

Zdjęcia: Instagram/ Joanna Opozda

 

Komentarze

Komentarze