Joanna Opozda PORZUCI AKTORSTWO?! Poświęci się MACIERZYŃSTWU?!

Joanna Opozda wkrótce zostanie mamą. Aktorka miała problemy zdrowotne i dlatego zrezygnowała w tym czasie z kariery. Czy na zawsze porzuci aktorstwo?

Trudny czas

Joanna Opozda zdradziła, że ciąża jest dla nim trudnym okresem w życiu. Aktorka zmaga się z wieloma dolegliwościami. Trafiła też do szpitala. Z tego względu zrezygnowała na dobre z aktorstwa. Wszystko po to, by zadbać o zdrowie maleństwa. Joanna Opozda powiedziała:

Niestety musiałam się wycofać. Zrezygnowałam z wielu fajnych projektów. Naprawdę bardzo żałuję. Były to filmy pełnometrażowe, z musicalu, z wielu kampanii. Spadło mi tego mnóstwo, ale nie miałam wyjścia, bo po prostu nie byłam na siłach, żeby kontynuować pracę.

Rzuci aktorstwo?

Joanna Opozda wyznała, że jak maleństwo pojawi się na świecie, to nie zamierza wracać do show biznesu. To będzie czas tylko i wyłącznie dla dziecka. Mówiła:

Nie planuję wrócić. Szczerze mówiąc zobaczymy, jak się potoczy jak ja urodzę. Na pewno nie wrócę od razu. Będę chciała posiedzieć z dzieckiem, na które czekam z utęsknieniem.

Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania.

Źródło: Jastrząbpost

Zdjęcie: Facebook/ Joanna Opozda

 

Komentarze

Komentarze