Joanna Opozda wybrała już imię dla synka! Mężowi się nie podoba!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wkrótce zostaną rodzicami. Aktorka zdradziła jak czuje się w ciąży. Wybrała już też imię dla dziecka. Niestety mąż nie jest do imienia przekonany.

Złe samopoczucie

Joanna Opozda od początku ciąży nie czuła się najlepiej. Jej stan wymagał hospitalizacji. Musiała też wiele czasu spędzić leżąc w domu w łóżku. Aktorka nie informowała zbyt chętnie w swoich mediach społecznościowych o stanie zdrowia. Nadal nie czuje się dobrze i ciąża sprawia jej wiele problemów. Ciąża Opozdy była zagrożona. Aktorka powiedziała w rozmowie z portalem Party:

Nieciekawie było. Patologia ciąży. Wycofałam się mocno z mediów, nigdzie nie wychodziłam, bo po prostu miałam problemy zdrowotne.

https://www.instagram.com/asiaopozda/

Imię dla malucha

Joanna Opozda zdradziła, że wybrała już imię dla synka. Niestety jej mąż- Antek Królikowski nie jest do imienia przekonany. Królikowski powiedział w jednym z wywiadów, że nie mają jeszcze wybranego imienia dla swojego dziecka. To zdziwiło Joannę Opozdę. Aktorka skomentowała słowa męża:

Może Antek nie jest do końca przekonany do tego imienia. To sobie z nim porozmawiam.

Jednak na razie przyszła mama nie chce zdradzić, jakie imię wybrała dla synka. We właściwym czasie podzieli się tą informacją ze swoimi fanami.

Źródło: Party

Zdjęcia: Facebook/ Joanna Opozda

Instagram/ Joanna Opozda

Komentarze

Komentarze