Joanna Przetakiewicz BIERZE ŚLUB! Wiemy, gdzie!

Joanna Przetakiewicz szykuje się do zamążpójścia. Ceremonia ślubna zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda i jej narzeczony planują pobrać się lada dzień w malowniczej Grecji. Gdzie dokładnie?

Joanna Przetakiewicz bierze ślub!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens spotykają się ze sobą od 2018 roku i już niedługo staną na ślubym kobiercu. Była partnerka zmarłego w 2015 roku miliardera Jana Kulczyka planuje ślub. Jak donosi portal Pudelek.pl, ceremonia ma się odbyć na przełomie września i października w Grecji. Gdzie dokładnie? Tego póki co nie wiemy. Sama zainteresowana potwierdziła już jednak swoje plany.

„Ten rok jest zaskakujący i niełatwy dla nas wszystkich. Ma też swoje dobre strony, bo wielu pomógł zobaczyć to, co ponadczasowe, co wartościowe, i co jest ważne. (…) Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością. KOCHANI, już niedługo zostaniemy mężem i żoną. BO MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA” – napisała Joanna pod opublikowaną w sieci fotką przedstawiającą ją całującą się z Rinke.

Czytaj też: Sylwia Bomba o swojej PAMIĘTNEJ kreacji na ślubie przyjaciółki: „Nigdy nie założyłabym sukienki, która…”

ślub
IG

Informator potwierdza

Osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy zdradziła nieco szczegółów dotyczących ceremonii.

„Na liście gości jest kilkadziesiąt osób z show biznesu. Mimo że gośćmi będą sami zamożni ludzie, to młoda para funduje wszystkim samolot i to Rinke zapłaci za przeloty” – zdradziła Pudelkowi osoba z bliskiego otoczenia projektantki.

Gratulujemy!

ślub
IG

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze