Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens SĄ MAŁŻEŃSTWEM! Znamy szczegóły ślubu!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już małżeństwem! Gdzie i kiedy powiedzieli sobie “tak”?

Są parą od 2 lat

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens spotykają się ze sobą od 2018 roku i właśnie stanęli na ślubym kobiercu. Była partnerka zmarłego w 2015 roku miliardera Jana Kulczyka wyszła za swojego narzeczonego w weekend w swojej willi pod Warszawą. Ceremonia miała charakter prywatny i byli na niej obecni jedynie najbliżsi pary. Do sieci wyciekło zdjęcie, na którym Joanna i Rinke stoją w ślubnych strojach przed urzędnikiem państwowym. Tym samym nie potwierdziły się informacje portalu Pudelek.pl, które mówiły, że ceremonia ma się odbyć na przełomie września i października w Grecji.

ślubu
IG

Czytaj też: Sylwia Bomba o swojej PAMIĘTNEJ kreacji na ślubie przyjaciółki: „Nigdy nie założyłabym sukienki, która…”

Sama się “zdradziła”?

Co ciekawe, na kilka godzin przed ślubem, Joasia wrzuciła do sieci bardzo wymowne zdjęcie, na którym pokazała swoim obserwatorom swój ślubny makijaż i fryzurę. Nie powiedziała jednak, że czeka ją ślub, a jedynie sesja zdjęciowa.

“Dzisiaj robimy taką małą sesję, w związku z czym był mi potrzebny bardzo profesjonalny makijaż i fryzura” – napisała w sieci.

Czy para zdecyduje się na większą i bardziej huczną ceremonię, jak wcześniej pisano? Tego nie wiemy. Póki co, pozostaje nam złożyć świeżo upieczonym małżonkom serdeczne gratulacje!

ślubu
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze