Joanna Przetakiewicz pokazała WZRUSZAJĄCY FILMIK ze ślubu! Widać na nim, jak… (Wideo!)

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens powiedzieli sobie „tak”. Uroczysta ceremonia odbyła się w słonecznej Grecji. Zobaczcie wideo z uroczystości!

Są razem dwa lata

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens spotykają się ze sobą od 2018 roku i właśnie stanęli na ślubym kobiercu. Była partnerka zmarłego w 2015 roku miliardera Jana Kulczyka wyszła za swojego narzeczonego w słonecznej Grecji. Para najpierw pobrała się w Urzędzie Stanu Cywilnego, a następnie udała się na luksusowe i pełne przepychu wesele w luksusowym greckim hotelu Amanzoe. Do ołtarza Joannę poprowadzili jej ukochani synowie.

„Nie wyobrażamy sobie lepszego męża dla ciebie, lepszego przyjaciela dla nas – tak powiedzieli moi synowie, odprowadzając mnie podczas ceremonii ślubu. Jestem szczęśliwa. Tu, teraz, jestem bardzo szczęśliwa – pomyślałam. Mamy razem z Rinke mnóstwo doświadczeń za sobą, dobrych i złych. Sukcesów i porażek. Bardzo trudnych i pięknych momentów. I właśnie dlatego wiem na pewno, jak warto doceniać, szanować, dziękować, kochać‼️ Cieszyć się każdą chwilą. Teraz‼️ Bez odkładania na później. Chcę się dzielić z Wami naszym szczęściem. Chcę, żebyście uwierzyli, że cuda się zdarzają. Że po burzy wychodzi słońce. Że życie jest piękne a miłość najważniejsza” – napisała Joanna Przetakiewicz na Instagramie.

ślubu
IG

Opublikowała wzruszające nagranie

Na Instagramie projektantki pojawiło się wzruszające nagranie, na którym widzimy, jak jej synowie odprowadzają ją do ołtarza, przy którym czeka Rinke. Wszyscy mają na sobie eleganckie białe stroje, a w tle słychać romantyczną piosenkę o miłości.

Piękni?

View this post on Instagram

– Nie wyobrażamy sobie lepszego męża dla ciebie, lepszego przyjaciela dla nas – tak powiedzieli moi synowie, odprowadzając mnie podczas ceremonii ślubu. -Jestem szczęśliwa. Tu, teraz, jestem bardzo szczęśliwa– pomyślałam. Mamy razem z @rinkerooyens mnóstwo doświadczeń za sobą, dobrych i złych. Sukcesów i porażek. Bardzo trudnych i pięknych momentów. I właśnie dlatego wiem na pewno, jak warto doceniać, szanować, dziękować, kochać♥️‼️ Cieszyć się każdą chwilą. Teraz‼️ Bez odkładania na później. Chcę się dzielić z Wami naszym szczęściem. Chcę, żebyście uwierzyli, że cuda się zdarzają. Że po burzy wychodzi słońce. Że życie jest piękne a miłość najważniejsza ♥️‼️#lovemyfamily #wedding #happiness #eranowychkobiet

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

Źródlo: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze