Joanna Przetakiewicz znów szokuje! Zobacz co zrobiła!

Joanna Przetakiewicz często raczy swoich followersów sobą i swoją wspaniałą posiadłością. Nie szczędzi widoków pomieszczeń, które wyglądają naprawdę okazale. Dużą uwagę przykuwają jednak nie tylko wnętrza, ale też sama celebrytka. Bowiem i ona lubi zwracać na siebie uwagę.

Tak też Joanna zrobiła wczoraj-w niedzielę. Swoim obserwatorom pokazała nie tylko siebie-ubraną na biało, a potem w różowy dres. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdy nie ubrała do tego…uwaga: różowych szpilek. Tym razem zaprezentowała się na tle swojej cudownej błyszczącej czerwonej kuchni, która lśniła, tak jakby nigdy nie była używana, a co dopiero została zamontowana! Przetakiewicz w niedzielę polecała nie tradycyjny rosołek z kogutka, a szybkie danie, tak modne wśród celebrytów. Zaserwowała bowiem pomidorki zapiekane z serkiem fetą i cebulą. Sama celebrytka o daniu mówi w ten sposób:

„Jest łatwy, przyjemny i gwarantuję Wam, że cała rodzina będzie zadowolona” . Podkreśliła również, że nie tylko jedzenie jest ważne, ale też uśmiech czy ulubione szpilki, które niewątpliwie mają znacznie poprawić nastrój.  Zatem Przetakiewicz mówi, że nie tylko jedzenie jest ważne, ale też pozytywne podejście do życia. Jest to jedna z zasad jej filozofii życiowej.

Celebrytka jako dowód swoich poczynań kulinarnych nie tylko nagrała instastories, ale też wstawiła post, pod którym znalazło się wiele pochlebnych komentarzy. Obserwujący chwalili wygląd kobiety, ale też deklarowali się, że z całą pewnością wykonają popisową potrawę celebrytów.

 

A czy wy zdecydujecie się na przygotowanie tego dania? Jeżeli tak, to z czymś go jeszcze podacie czy wystarczą same pomidorki i serek feta?
A tak swoją drogą czy wy też w swoim domu chodzicie w szpilkach? My jednak wolimy wygodne klapeczki.
Źródło: https://www.instagram.com/joannaprzetakiewicz/
Źródło:https:// www.instagram.com/joannaprzetakiewicz/

Komentarze

Komentarze