Jola Rutowicz pokazała BRATA! Ale przystojniak!

Jola Rutowicz, na swoich mediach społecznościowych pokazała brata. Fani twierdzą, że są do siebie bardzo podobni. ZOBACZ!

14 lat temu, Rutowicz podbiła świat show biznesu. Sławę zdobyła dzięki czwartej edycji programu ”Big Brother”, który nota bene, zwyciężyła.
Mimo swojej zawrotnej i kontrowersyjnej kariery, szum wokół jej osoby, dość szybko ucichł. Kobieta wyjechała do USA, gdzie mieszka do dzisiaj. Jej życie można śledzić głównie na Instagramie i Facebooku.

Facebook: Jola Rutowicz

Jola z bratem

Jolanta obecnie wiedzie luksusowe życie na Florydzie. Często pokazuje zdjęcia z jachtów, imprez i przeróżnych hoteli. Wśród morza fotek, ostatnio wyróżniło się to z bratem. Pod zdjęciem wylał się ogrom pozytywnych komentarzy.

Facebook: Jola Rutowicz

Celebrytka próbuje swoich sił jako fotomodelka. Dzięki temu bardzo zmieniła swój wizerunek. Sama przyznała, że jej dawne ”5 minut” w mediach były mocno wyreżyserowane:

Ja sprawdziłam się wtedy w tej szalonej roli… ale należy też wiedzieć, kiedy zejść ze sceny. Moją przygodę z show-biznesem wspominam miło. Udział w medialnym projekcie zmienił wszystko, otworzyło się wiele drzwi.

Facebook: Jola Rutowicz

Jak Wam się podoba nowa Jola? Widzicie podobieństwo między rodzeństwem?

Źródło: Plotek
Zdjęcia: Facebook/ Jola Rutowicz

Komentarze

Komentarze