Julia Wieniawa POKAZAŁA OJCA! Ale przystojniak!

Julia Wieniawa jest jedną z gwiazd, które mają największą szansę na wygranie 11. edycji „Tańca z gwiazdami”. W czwartym odcinku show młodziutka aktorka po raz pierwszy pokazała jak wygląda jej tato.

Jej rodzice się rozwiedli

Julia Wieniawa nigdy nie ukrywała tego, że wychowywała się na co dzień bez ojca, który rozwiódł się z jej mamą, kiedy była mała. W ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami” aktorka pokazała po raz pierwszy swojego tatę. To Konrad Wieniawa-Narkiewicz, który jest cenionym artystą plastykiem.

„Trochę stresuję się opowiadając o tym, bo pierwszy raz w życiu tak się odsłaniam, jeżeli chodzi o prywatną część mojego życia. Z jednej strony wychowywałam się z mamą, ojczymem i z dwiema siostrami. A z drugiej strony wychowywałam się też z tatą i z trzecią siostrą, Alicją” – powiedziała podczas show Wieniawa.

Czytaj też: Julia Wieniawa wypuściła NOWĄ piosenkę! Zobacz TELEDYSK! (WIDEO!)

ojca
Polsat

Nie ukrywa, że miała trudne dzieciństwo

W zapowiedzi do kolejnego tańca Julia wyznała, że jej dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych, ale mimo to wspomina je bardzo szczęśliwie.

„Generalnie dzieci z rozbitych małżeństw chyba nie mają za lekko. Szczególnie jak byłam mała, to nie było łatwe jeździć od mamy do taty, od taty do mamy, ale teraz doceniam te dwa światy, bo to są dwa zupełnie inne światy. Mimo dwóch domów, mimo rozbitej rodziny, jestem ogromną szczęściarą” – stwierdziła Wieniawa.

Zobaczcie, jak wygląda tata gwiazdki. Przystojny?

Źródło: Polsat, Pomponik

Zdjęcia: Instagram, Polsat

Komentarze

Komentarze