Julia Wieniawa w świątecznej sesji! Gorące fotki!

Julia Wieniawa przygotowała dla internautów cudowną niespodziankę. Wrzuciła do sieci zdjęcia z gorącej świątecznej sesji! Trzeba przyznać, że te fotki rozgrzeją każdego fana aktorki, nawet w największy mróz!

Na zdjęciach Julia prezentuje biżuterię. W tle widzimy zimową i świąteczną scenerię. Aktorka ma lekko pofalowane włosy. Postawiła na delikatny makijaż.

– Aaa! It’s official. Zostałam nową ambasadorką firmy @bizuteriaapart. Przed Wami kilka zdjęć z najnowszej kampanii świątecznej zrobionych przez @tyszka_marcin 📷 Nie ukrywam, że jak byłam mała, spacerując po galerii z mamą, zachwycałam się witrynami sklepu Apart i nawet nie śmiałam marzyć, że kiedyś sama się na nich znajdę! 🙈 How cool is that?! – napisała.

Na pierwszej fotce Julka ma białą sukienkę. Zmysłowo trzyma rękę pod brodą. Na drugiej pozuje w jasnym płaszczu. Wygląda tak, jakby nie miała pod nim stanika! Na trzeciej fotografii trzyma rękę na piersi. Ubrała niebieski sweterek.

Trzeba przyznać, że to niezwykle zmysłowa sesja! Można ją oglądać w nieskończoność!

Co napisali internauci?

Super! Gratulacje!

Piękne 😍😍❤️🔥

Aaaaaaaaaaa, drugim zdjęciem jestem oczarowana, przepiękne! Przepiękna!

Brawo mycha

Gratulujemy, Przepiękne zdjęcia 🎄

No zdjęcia cudowne 🔥😍

Omg, ale czuje teraz święta😍 aaaa

Julia Wieniawa w parze ze Stefano Terrazzino tańczy w najnowszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Grała m.in. w serialach „Rodzinka.pl” i „Zawsze warto” oraz filmach, np. „Kobiety mafii” i „W lesie dziś nikt nie zaśnie”. Debiutowała w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. Jest również piosenkarką.

Była w związkach z Antonim Królikowskim i Aleksandrem Milwiw-Baronem.

Zobacz także: Ewa Wachowicz w krzakach! Co tam robi?

Fot. Instagram

Komentarze

Komentarze