Julia Wieniawa zachwyca się swoim ukochanym! „Jest idealnym partnerem do życia ze mną, bo…”

Julia Wieniawa sukcesywnie rozwija swoją karierę. Zaledwie 20-letnia piosenkarka, aktorka, ale również influencerka angażowana jest do wielu projektów komercyjnych. Gwiazda znana z serialu „Rodzinka.pl” prywatnie związana jest z gitarzystą Aleksandrem Milwiwem-Baronem, który jest od niej starszy aż o 15 lat.

Jakiś czas temu Julia Wieniawa udzieliła bardzo osobistego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej relacji z ukochanym mężczyzną. W jaki sposób poznała Barona?

Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy. Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo, jest najlepszym gitarzystą w Polsce. Wspiera mnie we wszystkim, co robię, a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu – przyznała Wieniawa w rozmowie z dziennikarzami Gali.

Przy okazji młoda aktorka i wokalistka przyznała, że ma ogromne ambicje i to dopiero początek jej prawdziwej kariery!

Ambicje mam ogromne i chcę jeszcze więcej. Marzę o tym, by grać w największych produkcjach i będę dążyć do tego, by tak się stało. W każdym projekcie daję z siebie wszystko. Ale wierzę, że to, co teraz robię, to dopiero przedsmak tego, na co mnie stać.

A wam jak podoba się ta para? Kibicujecie im?

Źródło: Gala

Zobacz też: Julia WIENIAWA nagrała PIOSENKĘ z Dawidem KWIATKOWSKIM! Posłuchaj JAK śpiewa Wieniawa!

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze