Justyna Kowalczyk pokazała ZAOKRĄGLONY BRZUSZEK! Fani gratulują!

Czy Justyna Kowalczyk jest w ciąży? Wszystko na to wskazuje! Popularna sportsmenka pokazała zdjęcia z Tatr, na którym widać jej zaokrąglony brzuszek. Fotografia wywołała lawinę gratulacji i pozytywnych komentarzy.

Super sportsmenka

Justyna Kowalczyk ma na swoim koncie największe sportowe sukcesy. Osiągnęła wszystko w narciarstwie biegowym. Przez lata zapewniała Polakom wiele przeżyć i emocji sportowych. Jest jedyną zawodniczką, która cztery razy z rzędu wygrała w prestiżowym cyklu Tour de Ski. Trzy lata temu zakończyła karierę sportową, ale wciąż jest bardzo aktywną kobietą. Sport to przecież jej całe życie.

Czas na miłość

Justyna Kowalczyk tworzy szczęśliwy związek z Kacprem Tekieli. Mężczyzna jest uznanym alpinistą. Wspólnie z mężem, Justyna dzieli pasję do gór. Para pobrała się w zeszłym roku. Justyna i Kacper chętnie pokazują chwile ze swojego życia w mediach społecznościowych.

 

Będzie mamą?

Lubiana sportsmenka zamieściła zdjęcie, na którym widać ją z zaokrąglonym brzuchem. Fotografia została wykonana na jednej ze wspólnych, górskich wypraw z mężem. Justyna na zdjęciu jest uśmiechnięta i szczęśliwa. Nie dodała komentarza o swoim stanie. Jednak zdjęcie wywołało lawinę gratulacji. Fani spieszyli z najlepszymi życzeniami dla przyszłej mamy. My również dołączamy do najserdeczniejszych życzeń!

 

Źródło: Facebook

Zdjęcie: Facebook

Komentarze

Komentarze