Justyna Kowalczyk POTWIERDZA ciążę! Dziękuje za gratulacje!

Justyna Kowalczyk zamieściła zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Jednak nie dodała żadnego komentarza. Zdjęcie wywołało lawinę gratulacji od fanów. Teraz sportsmenka POTWIERDZIŁA, że zostanie mamą. Podziękowała za gratulacje.

Zdjęcie z brzuszkiem

Fotografia z górskiej wyprawy w Tatry wywołała nie małe poruszenie wśród kibiców i fanów Justyny Kowalczyk. Medalistka pozowała na tle Tatr w sportowym stroju. Widać było zaokrąglony brzuch. Fani od razu ruszyli z gratulacjami. Jednak Kowalczyk zdjęcie pozostawiła bez komentarza.

Instagram: Justyna Kowalczyk

Potwierdza ciążę

Sportsmenka zamieściła kolejne zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Justyna Kowalczyk uśmiecha się na nim i jest bardzo szczęśliwa. Kowalczyk zamieściła też komentarz:

 

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie miłe słowa

Internauci ponownie ruszyli z gratulacjami i miłymi słowami. Pisali:

Cudowna wiadomość, cieszymy się razem z Panią

Przepiękna radosna mama. Wiedziałam! Wszystkiego najpiękniejszego dla Was!

Jak zobaczyłam zdjęcie, to aż łzy radości się pojawiły. Szczęście nie do opisania!

Gratulacjom i przychylnych komentarzy nie było końca.

Szczęście w miłości

Justyna Kowalczyk w zeszłym roku wzięła ślub z Kacprem Tekielim. Mężczyzna jest alpinistą i instruktorem alpinizmu. Pochodzi z Gdańska i właśnie w grodzie nad Motławą, para wzięła ślub. Kowalczyk i Tekieli dzielą wspólną pasję do gór. Często zamieszczają zdjęcia z górskich wypraw. Teraz oczekują na pierwszego, wspólnego potomka. Gratulujemy!

Źródło: Facebook

Zdjęcia: Facebook, Instagram

 

Komentarze

Komentarze