Justyna Steczkowska pęka z dumy! Jej syn robi KARIERĘ!

Justyna Steczkowska może być dumna ze swojego syna. Piosenkarka zaszczepiła w Leonie Myszkowskim miłość do muzyki. Teraz chłopak robi karierę jako DJ.

Zdolny Leon

Justyna Steczkowska jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek. Gwiazda ceniona jest za piękny głos i talent. Od lat robi karierę na rodzimej scenie muzycznej. Okazuje się, że syn Steczkowskiej talent do muzyki odziedziczył po znanej Mamie. Leon Myszkowski spełnia się jako DJ. Muzyka elektroniczna nie ma przed nim tajemnic. Chłopak razem zw swoim przyjacielem założył duet Mike& Laurent. Leon gra tez na imprezach jako DJ.

Nie tylko muzyka

Leon Myszkowski jest najstarszym synem Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego, który jest projektantem. Leon interesuje się nie tylko muzyką. Już pięć lat temu wydał własną książkę kucharską zatytułowaną „Kuchnia Leona”. Jednak pasja do muzyki wygrała z pasją do gotowania. Leon spełnia się jako muzyk i robi prawdziwą karierę. Jego Mama może być dumna, że jej najstarsza pociecha wybrała rodzinną tradycję. Chłopak często jest widywany za imprezach za konsoletą. Sprawdza się doskonale jako DJ. Stworzył też muzyczny duet. Czy Leon Myszkowski podbije polską scenę muzyczną? Wiele na to wskazuje. Mama mu kibicuje. Leon ma jeszcze dwoje młodszego rodzeństwa- siostrę Helenkę i brata Stasia. Czy oni tez pójdą w ślady znanej Mamy? Trzeba jeszcze na to zaczekać.

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Facebook/ Justyna Steczkowska

Komentarze

Komentarze