Justyna Steczkowska w Sylwestra wybrała RODZINĘ, a nie ZAROBEK!

Justyna Steczkowska nie zagra żadnego koncertu w Sylwestra. Tę wystrzałową noc spędzi z rodziną, a nie na scenie.

Rodzinny Sylwester

Justyna Steczkowska okazji do koncertowania ma co niemiara. Piosenkarka postanowiła, że w Sylwestra nie weźmie udziału w żadnym koncercie noworocznym. Gwiazdy nie zobaczymy tego dnia w żadnej stacji telewizyjnej. Steczkowska wybrała czas z rodziną, a nie sylwestrowe granie dla publiczności. Gwiazda powiedziała w rozmowie z Faktem:

W Sylwestra jestem z rodziną. Odpoczywamy po całym roku ciężkiej pracy. Dostałam co prawda dwie propozycje grania, ale nie dam rady. Po prostu chce spędzić czas z rodziną, bo bardzo się napracowałam w tym roku i tęsknię za nimi i za tym robieniem nic razem z nimi. Będziemy się dobrze bawić.

W nowej odsłonie

Justyna Steczkowska ostatnio zaprezentowała nowy teledysk. Gwiazda wije się na zabytkowym fortepianie. Wszystko odbywa się w morzu. Jest to nowa wersja hitu „Dziewczyna Szamana”. Czy utwór ponownie zrobi furorę. Artystka opowiedziała trochę o zabytkowym fortepianie, który wykorzystano w teledysku:

Fortepian miał 200 lat i niestety nie przeżył tego. Była za duża wilgotność, za dużo wody i soli sie do niego dostało. Został więc bardziej zabytkiem niż czymś, na czym można grać.

Gwiazda występ w teledysku o mało nie przypłaciła zdrowiem. Powiedziała:

Jak musiałam wbiec do wody to był koniec września i bardzo zimno, więc myślałam, że się rozchoruje. Bardzo zmarzłam i przez dwa dni nie mogłam odzyskać ciepła. Na szczęście teledysk wyszedł pięknie.

Doceniacie poświęcenie Justyny Steczkowskiej?

 

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Facebook/ Justyna Steczkowska

 

Komentarze

Komentarze