Dziecko i Figura

Główna

Justyna Żyła BĘDZIE PRAŁA BRUDY w telewizji! Dostała pewną propozycję…

Justyna Żyła, Instagram, Justyna Żyła poprowadzi program telewizyjny

Justyna Żyła, była żona znanego skoczka narciarskiego Piotra Żyły dostała propozycję poprowadzenia programu telewizyjnego. W programie „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!” na kanale Active Family, celebrytka postara się pomóc uczestnikom rozwiązywać ich problemy małżeńskie. Sądzicie, że sprawdzi się w roli mediatora?

„Bohaterowie zgłaszający się do tego programu zdecydowali się na trudny krok. Chcą dać sobie szansę na rozwiązanie konfliktu, czy też ważnych dla nich, bolących ich spraw. Konfrontacja ma oczyścić atmosferę. Ma pomóc ludziom wyjaśnić sobie liczne niedopowiedzenia i żale, które ich gryzą. Bez owijania w bawełnę. Justyna będzie ich wspierać i namawiać do szczerej rozmowy. Bo przecież lepsza najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo” – powiedział w wywiadzie Przemysław Petryszyn, Prezes R.D.F. Entertainment, właściciela kanału Active Family.

Justyna Żyła szturmem wdarła się na celebryckie salony. Założyła swój kanał na Youtube, wzięła udział w rozbieranej sesji dla Playboya, pojawiła się na czerwonym dywanie i chętnie pozowała na ściankach. Chętnie opisywała w mediach społecznościowych swoje rodzinne problemy, i rzekomą zdradę męża Piotra Żyły. Były partner pozostawał bierny wobec jej agresywnych zaczepek i docinek. W pewnym momencie Justyna zmieniła taktykę i przestała atakować Piotra. Zamieściła również pewien wpis w social mediach.

„Przychodzi taki moment, gdy emocje opadają i uczysz się przyjaźni, która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje, a Kibicem (nie mylić z innym ”kibicami”) jest się zawsze, a Twoja „psychofanka” jest tylko jedna. Gratulujemy raz jeszcze”- napisała Żyła na Instagramie, obok zdjęcia na którym widzimy jej córkę, wysyłającą całusa w stronę telewizora. Na ekranie widać natomiast Piotra Żyłę.

Sądzicie, że Justyna Żyła to odpowiednia osoba do prowadzenia takiego programu? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach.

Zobacz też: Celebrytka OŚMIESZYŁA SIĘ NA INSTAGRAMIE. Fani byli BEZLITOŚNI!

Źródło: Instagram, plotek.pl

Źródło zdjęcia: Instagram @justynazyla

  
Wyżej