Justyna Żyła znów pierze publicznie brudy! Nie uwierzysz, co powiedziała O BYŁYM TEŚCIU!

Justyna Żyła, była żona znanego skoczka narciarskiego Piotra Żyły dostała propozycję poprowadzenia programu telewizyjnego. W programie „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!” na kanale Active Family, celebrytka postara się pomóc uczestnikom rozwiązywać ich problemy małżeńskie.

Nowy projekt, który nosi nazwę „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta” będzie emitowany we wtorki o 22.00 na kanale Active Family. Była żona skoczka narciarskiego przy okazji promowania swojego najnowszego programu, postanowiła również wyprać SWOJE BRUDY RODZINNE… Tym razem zaatakowała byłego teścia!

„Rusza …Mój pierwszy program 🤦‍♀️czekam na hejty ,buziaki activfamilly….tak na mężu dzieki niemu bez niego (specjalnie nie ma przecinkow )góralka na klatę przyjmie weźmie wszytko ..ok wezmę zawsze to robiłam, wspierałam męża, dopingowałam, motywowałam…nawet wtedy kiedy jego najbliższa osoba jaka jest rodzic ..ojciec ..mówił nie nadajesz się nie umiesz skakać ,stając w obronie najbliższej mi Osoby …nie rozmawiałam z teściem dobre dwa miesiące .w końcu ma ta swoje swoją galerie pucharów Piotrka ok ale sa ludzie równi równiejsi i szkoda ze moje dzieci maja tylko jednych dziadków Piotr jest i będzie dla mnie i dzieci najważniejsza osoba na świecie ..Jest mi naprawdę przykro czytając komentarze posty i artykuły ,zmienił partnerkę lepiej skacze dobrej nocy .Nie wszytko jest takie kolorowe jak by miało byc a szkoda .”- napisała na swoim Instagramie Justyna Żyła.

Justyna Żyła, Justyna Żyła Instagram

Myślicie, że tata Piotra Żyły będzie zadowolony z tego co mówi o nim była synowa? Koniecznie podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Zobacz też: Celebrytka OŚMIESZYŁA SIĘ NA INSTAGRAMIE. Fani byli BEZLITOŚNI!

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze