Już DZIŚ premiera filmu „Nic się nie stało”! Poznamy nazwiska CELEBRYTÓW-pedofilów? (Gdzie obejrzeć?)

Już dziś odbędzie się premiera filmu Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”. Dokument opowiada o prostytucji i pedofilii w popularnym sopockim klubie „Zatoka Sztuki”. Gdzie można go obejrzeć?

Premiera filmu

Już dziś o godzinie 20:00 w TVP1 odbędzie się premiera filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego – „Nic się nie stało”. Obraz ujawnia kulisy szokujących wydarzeń, jakie miały miejsce w słynnym sopockim klubie „Zatoka Sztuki”. Jak się okazuje, miejsce to nie miało nic wspólnego ze sztuką. Niektórzy nazywają to wprost, że było raczej „kur**dołkiem”.

Był zastraszany

Latkowski przyznaje, że podczas tworzenia filmu wielokrotnie próbowano go przekupić a nawet zastraszyć.

Próbowało mnie przekupić, próbowano zastraszyć, zastraszyć ludzi wokół mnie, wydawców. Karygodne działanie. Wielu bohaterów tego filmu próbowało do mnie dotrzeć, przekonywać mnie, obłaskawiać. Kiedy się to nie udało, stałem się ich wrogiem i oni zrobią wszystko, żeby to wyciszyć. Zrobią wszystko, żeby powiedzieć, że się tylko tam bawili, że zawsze mieli przesłonięte oczka, że nic nie widzieli, że broń Boże nie korzystali” – mówi reżyser filmu „Nic się nie stało” cytowany przez TVP Info.

Czytaj też: Samobójstwo 14-latki z Gdańska! Padły nazwiska POLSKICH CELEBRYTÓW!

Trudna historia

Latkowski dodał, że praca na planie produkcji nie należała do najłatwiejszych.

Jak się dotyka takich historii to zawsze są problemy. W sprawie zatoki Krystka wyszła cała maszyna, najlepsi adwokaci, biznes, pieniądze, znajomości celebrytów, dziennikarzy. Tyle osób zanurzyło w to ręce, że każdy chciał, żeby to wyciszyć i żeby tylko sprowadzić to do Krystka [gwałciciel odpowiedzialny za samobójczą śmierć 14-letniej Anaid z Gdańska – przyp. red.]. Na tyle to skuteczne, że jedno z mediów wielkich przestało o tym pisać, zablokowano ich. Do mnie też pochodzono” – mówi reżyser w rozmowie z TVP Info.

Obejrzycie?

Czytaj też: ATAK PEDOFILA – 14-letnia Brytyjka „zgwałcona przez 55-letniego włoskiego barmana”! Jak do tego doszło?

Źródło: TVP Info

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze