Prawdziwy baby boom! Zobacz, które polskie gwiazdy są teraz w ciąży!

Gwiazdom polskiego show- biznesu pandemia nie stanęła na przeszkodzie w powiększeniu rodziny. Rok 2021 obfituje w dobre nowiny ze świata celebrytek. Kto jest obecnie w ciąży?

W dobie koronawirusa gwiazdy nie próżnują. Już w ubiegłym roku, mimo niepewnej sytuacji w kraju, urodziło się sporo dzieci znanych osobistości ze świata mediów i rozrywki. Przypomnijmy, że w roku 2020 świeżo upieczonymi mami zostały takie sławy jak Barbara Kurdej- Szatan, Anna Lewandowska, czy Małgorzata Rozenek- Majdan. Okazuje się, że rok 2021 jest równie emocjonujący!

Mamy już pierwszą połowę roku za sobą. W ostatnim czasie serwisy plotkarskie były wręcz rozgrzane do czerwoności od natłoku informacji o porodach znanych osób. Nie ma co ukrywać- ciekawość zwycięża. Lubimy śledzić ciąże i wczesne macierzyństwo celebrytek, patrzeć jak sobie radzą i czy mają podobne rozterki jak my.

Kto urodzi w 2021 roku?

W tym roku świeżo upieczonymi mamami zostały już: Agnieszka Włodarczyk, Ola Szwed, Monika Mrozowska, Anna Starmach, Halina Mlynkova, Klaudia Halejcio, Kamila Szczawińska, Ida Nowakowska, Sylwia Przybysz, Rozalia Mancewicz i Aleksandra Hamkało.

Kto dołączy do ich grona?

Już niebawem rozwiązania doczeka się aktorka Anna Dereszowska, a także Agnieszka Kaczorowska i Olga Frycz. Wkrótce mamą zostanie także modelka i influencerka Żaklina Tan Dinh, znana z 7 edycji programu Top Model, oraz kolejna modelka znana z programu Top Model- Magdalena Stępień.

Gwiazdy w ciąży. Kolejno od lewej strony: Anna Dereszowska, Agnieszka Kaczorowska, Olga Frycz.
Gwiazdy w ciąży. Kolejno od lewej strony: Anna Dereszowska, Agnieszka Kaczorowska, Olga Frycz. Źródło: www.instagram.com/dereszowska/,  www.instagram.com/agakaczor/,  www.instagram.com/tojafrycz/

Nasza polska rodzina sportowa także się powiększy. Zaokrąglony brzuszek pokazała Justyna Kowalczyk-Tekieli, wielokrotna medalistka olimpijska w biegach narciarskich.

Swoją ciążę długo ukrywała Kasia Tusk. Jednak brzuszek był już coraz bardziej widoczny, więc niedawno również ona pochwaliła się radosną nowiną. Córka premiera Donalda Tuska przyznała, że niebawem spodziewa się dziecka.

Kasia Tusk w ciąży. Brzuszek jest już widoczny!                Źródło: Instagram.com/makelifeeasier_pl

Cieszymy się i życzymy szczęśliwego rozwiązania!

 

Komentarze

Komentarze