JUŻ WIEMY, dlaczego rosyjska prezenterka szła ulicą NAGO!

Pisaliśmy o pewnej rosyjskiej prezenterce telewizyjnej i aktorce Hildzie Carmen, która przeszła się nago ulicą. Mimo iż początkowo uważano, że gwiazda była pod wpływem narkotyków, prawda leży gdzieś zupełnie indziej. Dlaczego kobieta zdecydowała się rozebrać i wyjść nago na ulicę?

Wyszła nago na ulicę

W mieście Ramenskoye pod Moskwą rosyjska prezenterka telewizyjna i aktorka Hilda Carmen szła nago środkiem ruchliwej ulicy, po czym została zatrzymana przez policję – donosi kanał telewizyjny REN.

W filmie opublikowanym w sieci, naga Carmen idzie ulicą, a tuż za nią widzimy samochód funkcjonariuszy policji drogowej. Do incydentu doszło 20 września w godzinach popołudniowych. W komentarzach użytkownicy zauważyli, że policja drogowa śledziła kobietę przez kilka minut bez podejmowania jakichkolwiek działań.

Według REN TV, Carmen rozebrała się po zażyciu nielegalnych substancji a następnie wyszła na ulicę się przejść. Na spacerowiczkę czekali lekarze i ratownicy medyczni, którzy dołożyli wszelkich starań, aby umieścić prezenterkę w karetce. Na drugim opublikowanym w sieci filmiku widzimy, jak kobieta jest prowadzona do auta i stawia wyraźny opór.

Czytaj też: Salma Hayek opublikowała NAGĄ fotografię! Piękna?

Trafiła do szpitala

Hilda została przetransportowana do kliniki neuropsychiatrycznej. Według StarHit, testy wykazały, że Carmen nie była jednak pod wpływem żadnych substancji. Była też zupełnie trzeźwa.

„W jej krwi nie znaleziono śladów narkotyków” – powiedział lekarz.

Według nieoficjalnych informacji, Carmen doznała załamania nerwowego. Obecnie przebywa w placówce medycznej.

27-letnia Hilda Carmen zagrała w wielu reklamach, serialach telewizyjnych i filmach krótkometrażowych. Prowadzi także program o podróżach „Wiedza i emocje” w TV-3 oraz profil na Instagramie, na którym ma 17 tysięcy subskrybentów.

Źródło: REN

Zdjęcie: REN

Komentarze

Komentarze