Już wiemy, KTO zastąpi Agustina Egurollę w „Mam talent”! Dobry wybór?

Agustin Egurolla to tancerz kojarzony przede wszystkim z produkcji TVN „Mam Talent”. Zasiadał on w jury obok Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej. Jak jednak donoszą źródła, Agustin nie pojawi się w kolejnej edycji programu. Kto go zastąpi?

Przejście Agustina Egurolli do TVP odbiło się szerokim echem. Tancerz podjął się bowiem pracy przy produkcji „Dance, dance, dance”. Tam znów będzie się wykazywał jako ekspert i zasiądzie w jury. Tym razem obok Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk. Transfer Egurolli z TVN do TVP wzbudził dużo emocji. Pracujący zarówno w jednej, jak i w  drugiej stacji wypowiadali się na temat tego zaskakującego kroku artysty.

Jak się dowiedzieliśmy deficyt w jury programu „Mam Talent” zostanie uzupełniony. Zostanie nim tancerz-Jan Kliment. Ten z kolei jest bardzo znany z „Tańca z gwiazdami”. Tancerz pochodzi z Czech i jest zasłużony w swojej dziedzinie, o czym świadczą liczne nagrody. Kliment nieczęsto miał możliwość zasiadać w jury tak dużej produkcji. Jak sam powiedział bardzo cieszy się z nowej roli. i

To nie jedyna zmiana, jaka zajdzie w najnowszej edycji programu tanecznego. Z nim pożegnał się też prowadzący – Szymon Hołownia. Szymon zaangażował się w politykę i założył, mający duże poparcie, ruch Polska 2050. Obecnie jednak nie wiadomo kto zastąpi Szymona i poprowadzi program obok Marcina Prokopa.

Będzie wam brakowało Agustina i Szymona? Jak myślicie kto zostanie nowym prowadzącym? Mamy tylko nadzieję, że nowy prowadzący dorówna Marcinowi i podobnie, jak on będzie potrafił odnaleźć się w każdej sytuacji.

O najnowszych faktach na ten temat, jak najszybciej was poinformujemy. Czekajcie cierpliwie.

 

Źródło: Dzień Dobry TVN

Zdjęcia: Instagram/Agustin Egurolla

Źródło: https://www.instagram.com/p/CPC8wxNLJCa/

Komentarze

Komentarze