Kacper zamordował 13-letnią Patrycję! Dziewczynka była z nim w ciąży! Ruszył proces!

Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską. Nastolatek zabił swoją 13-letnią dziewczynę. Patrycja była z nim w ciąży. Właśnie rusza proces mordercy z Piekar Śląskich.

Zabił Patrycję

Do tej zbrodni doszło w styczniu tego roku w Piekarach Śląskich. 13-letnia Patrycja zaginęła. Poszukiwania przyniosły dramatyczne odkrycie. Ciało dziewczynki zostało znalezione na tyłach marketu. Oprawca zadał jej 20 ciosów nożem i podciął gardło. Patrycję zabił cios w samo serce. Przerażającej zbrodni dokonał Kacper Ś. Chłopak zabił Patrycję, bo dziewczyna była z nim prawdopodobnie w ciąży. Kacper obawiał się, że wszystko wyjdzie na jaw, gdy dziewczynka pójdzie do lekarza. Rodzice Patrycja byli zrozpaczeni. Traktowali Kacpra jak syna. Chłopak odebrał im najukochańszą córkę.

Ruszył proces

Proces rozpoczął się przed sądem w Tarnowskich Górach. Zaplanowano trzy terminy rozpraw: 14, 15, 16 grudnia. Być może ostatniego dnia zostanie ogłoszony wyrok. Na sali rozpraw Kacper nie okazywał żadnych emocji. Przyszli też rodzice Kacpra i Patrycji. Dla nich to powrót do tragedii sprzed roku. Kacper  na salę rozpraw został doprowadzony ze schroniska dla nieletnich. Trafił tam kilka dni po dokonaniu morderstwa. Narzędzia zbrodni do tej pory nie znaleziono. Kacprowi grozi pobyt w poprawczaku do 21.roku życia. Możliwy jest tez pobyt w zamkniętym ośrodku psychiatrycznym, jeśli tak wskażą biegli. Nastolatek w momencie popełnienia zbrodni nie ukończył 15. roku życia.

Dramat rodzin

Tragedię przeżywają rodziny Patrycji, ale też Kacpra. Rodzice chłopaka nigdy nie mieli z nim problemów wychowawczych. Powiedzieli w rozmowie z dziennikiem Fakt:

Będziemy błagać rodziców Patrycji o wybaczenie. To dramat dwóch rodzin, z którym będziemy musieli się zmagać do końca życia.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Pexels

 

Komentarze

Komentarze