Kacperek z „Rodzinki.pl” PROSTUJE informacje o WŁASNEJ ŚMIERCI!

Mateusz Pawłowski, który znany jest z roli Kacperka w serialu „Rodzinka.pl” dementuje wiadomości o własnej śmierci. Młody aktor padł ofiarą brutalnej plotki.

Dzieciństwo w telewizji

Mateusz Pawłowski swoją przygodę z telewizją zaczął jako dziecko. Chłopiec grał rolę Kacperka w popularnym serialu „Rodzinka.pl”. Jego serialowymi rodzicami była Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Lubiany serial przez dziewięć lat zyskiwał sympatię widzów Telewizji Polskiej. W tym czasie widzowie widzieli jak serialowy Kacperek zmienia się i dojrzewa. Teraz chłopak nie przypomina już małego brzdąca, który zaczął grać w serialu. Mateusz Pawłowski skończył 17 lat.

Dementi

Fani serialu „Rodzinka.pl” wciąż interesują się losami swojego ulubieńca. Ciekawi są co dzieje się u nastolatka. Jak się okazuje Mateusz Pawłowski padł ofiarą okrutnej i podłej plotki. Nastolatek musiał sprostować informacje o własnej śmierci. Media społecznościowe zalewane są przez fake newsy. Takie informacje mają wirusowe podłoże. Do takiej informacji dołączone są zazwyczaj zdjęcia niezwiązane z tematem. Ofiarą takiej podłej wiadomości padł młody aktor. Donoszono w niej, że Mateusz Pawłowski zginął w wypadku samochodowym. Młody aktor dementował:

Chciałem tylko poinformować każdego, że mam się dobrze i żadnym autobusem nie jechałem. Pamiętajcie, abyście sprawdzali źródło informacji, jakie otrzymujecie i nie wchodźcie w podejrzane  linki.

Źródło: Pudelek

Zdjęcie: Facebook/ Mateusz Pawłowski

Komentarze

Komentarze