Kanye West w nietypowej stylizacji! „Jak on w ogóle oglądał mecz?”

Kanye West i Bianca Censori, para która zawsze potrafi skupić na sobie uwagę, ponownie przyciągnęła wzrok mediów. Tym razem ich obecność na meczu piłki nożnej wzbudziła spore zainteresowanie. Podczas spotkania pomiędzy Interem Milan a Atletico Madrid na stadionie San Siro, Kanye West pojawił się w czarnej masce, której zadaniem było zakrycie całej twarzy.

 

Po zakończeniu małżeństwa z Kim Kardashian, Kanye West znalazł wsparcie i miłość u boku australijskiej projektantki, Biancy Censori. Ich związek stał się szybko tematem gorących dyskusji, a skandale z ich udziałem nie były rzadkością. Widziano ich w kontrowersyjnych sytuacjach, m.in. na weneckiej gondoli czy w odważnych stylizacjach, które często wywoływały falę komentarzy.

 

Ostatnio para coraz częściej pojawiała się na wydarzeniach sportowych, demonstrując swoje zainteresowanie piłką nożną oraz innymi dyscyplinami. Ich obecność na trybunach meczu Ligi Mistrzów wzbudziła zainteresowanie fotoreporterów, zwłaszcza ze względu na nietypową stylizację Kanye’ego.

 

Książę Harry wróci do rodziny królewskiej? Stawia jeden warunek…

 

W dniu 20 lutego, gdy Inter Milan podejmował Atletico Madrid, Kanye West zdecydował się na nietypowy strój, który składał się z czarnej kurtki z kapturem oraz maski, ukrywającej całą twarz. Choć wybór ten mógł wydawać się kontrowersyjny, nie było to nic nowego dla artysty, który zawsze lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem.

 

Jego maska, choć skrywała ekspresję twarzy, nie zasłaniała jego pasji do sportu i uczestnictwa w takich wydarzeniach. Kanye West, mimo że zasłonięty, wciąż emanował pewnością siebie i charyzmą, co nie umknęło uwadze obserwatorów.

 

facebook.com/ESPNFC

 

 

Dla fanów pary był to kolejny moment, który wywołał falę dyskusji i spekulacji na temat ich życia osobistego oraz stylu. Jednak dla samego Westa i Censori wydawało się to być jedynie kolejnym dniem spędzonym razem, ciesząc się z pasji do sportu i wspólnie spędzonego czasu.

 

Źródło: media

Julia von Stein przeszła operację! Jej matka nic nie wiedziała o zabiegu

Komentarze

Komentarze