Karolina Bielawska w finale Miss Świata! Czy ma szansę wygrać?

23- letnia Karolina Bielawska jest niebywale piękną kobietą. Polka jest jedną z 40 kobiet, które dostały się do finału konkursu Miss Świata. Finał konkursu Miss World odbędzie się 16 marca 2022 roku w malowniczym Portoryko.

Karolina Bielawska bez wątpienia olśniewa swoją urodą. Piękna polka pochodzi z Łodzi, ma 23 lata, w w 2019 roku wygrała konkurs Miss Polonia.

 

Źródło: www.instagram.com/karolinabielawska

 

Polka w finale konkursu Miss World

Karolina Bielawska postanowiła walczyć o kolejne tytuły miss piękności. Dzięki niesamowitej urodzie odniosła kolejny sukces. Polka zakwalifikowała się do finały konkursu Miss World 2021. To ogromny sukces, ponieważ do finału najbardziej prestiżowego konkursu piękności zakwalifikowano tylko 40 kobiet z całego świata!

 

Źródło: www.instagram.com/karolinabielawska

 

Termin konkursu przesunięty z powodu COVID-19

Pierwotny termin gali finałowej konkursu Miss World 2021 był wyznaczony na 16 grudnia 2021 roku. Niestety okazało się, że wśród uczestniczek konkursu oraz wśród ekipy produkcyjnej wykryto koronawirusa, w związku z czym termin konkursu przełożono na 16 marca 2022 roku.

Czy Karolina Bielawska ma szansę na wygraną? Czy zostanie najpiękniejszą kobietą na świecie? Niewątpliwie polka ma ku temu zadatki.

Trzymamy kciuki!

 

ZOBACZ TEŻ: Martyna Wojciechowska walczy z idealnym światem SOCIAL MEDIÓW!

 

Źródło: www.o2.pl

 

Komentarze

Komentarze