Karolina Małysz chwali się bajecznymi wakacjami! Dokąd pojechała?!

Karolina Małysz dwa miesiące temu stanęła na ślubnym kobiercu. Córka Adama Małysza chętnie dzieli się w sieci informacjami z życia prywatnego. Ostatnio wybrała się na egzotyczne wakacje ze swoim mężem.

Po ślubie

Karolina Małysz wzięła ślub ze swoim długoletnim partnerem Kamilem. Ceremonia miała miejsce dwa miesiące temu. Jednak dokładna data ślubu córki skoczka narciarskiego była pilnie strzeżona. Teraz Karolina Małysz chętnie dzieli się informacjami i zdjęciami ze wspólnych, małżeńskich wojaży. Córka Izabeli i Adama Małyszów uwielbia poznawanie nowych krajów i kultur. W podróż poślubną Karolina i jej mąż Kamil wybrali się do Grecji. Pochmurną polską jesień młodzi małżonkowie postanowili spędzić w podróży. Dokąd się wybrali tym razem?

Co za podróż!

Karolina i Kamil wyjechali do Meksyku. Córka Adama Małysza poinformowała o tym w swoich mediach społecznościowych. Młoda żona zamieściła malownicze zdjęcie na tle różowej wody jeziora Las Coloradas. Karolina napisał tak o tym malowniczym miejscu:

W Las Coloradas, w północnej części Jukatanu znajdują się jeziora, w których woda jest różowa. Przyczyną, dla której woda ma taki kolor jest działalność znajdującej się w wiosce fabryki soli oraz naturalnego barwnika wytwarzanego przez czerwony plankton i małe skorupiaki.

Instagram/ Karolina Małysz

Karolina Małysz dalej wyjaśniała:

Obecnie w jeziorach nie można się kąpać, ale jeszcze sześć lat temu była taka możliwość.

Można pozazdrościć Karolinie i Kamilowi takiej podróży?

Źródło: Instagram/ Karolina Małysz

Zdjęcia: Instagram/ Karolina Małysz

Facebook/ Karolina Małysz

Komentarze

Komentarze