Karolina Małysz o planach ślubnych: „Wesele będzie dość duże !”

Karolina Małysz chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Ostatnio 23-latka opowiedziała o planach weselnych i planowanym macierzyństwie.

Zaręczona Karolina

Córka Adama Małysza od kilku lat jest w poważnym związku. Kamil oświadczył się jej po pięciu latach. Para jest w bardzo zakochana i planuje osiąść w Krakowie. Narzeczeni na razie chcą wynająć mieszkanie.

Plany ślubne

Karolina Małysz zdradziła, że ich ślub opóźnia się przez pandemię koronawirusa. Zakochani mają nadzieję, że uroczystość uda się im jeszcze zorganizować w tym roku. Dziewczyna planuje wesele na 300 osób. Powiedziała, że ma też słabość do nazwisk dwuczłonowych.

Macierzyństwo

23-latka stwierdziła, że bardzo lubi dzieci. Jednak to nie jest jeszcze ten moment, żeby starać się o powiększenie rodziny. Karolina powiedziała:

Bardzo lubię dzieci! Ale sama jeszcze nie czuję się gotowa, by mieć swoje.”

Relacje rodzinne

Córka Adama Małysza opowiedziała też internautom o relacjach, jakie panują w jej domu. Zdradziła, że jak w każdej rodzinie zdarzają się kłótnie, ale nie trwają długo. Karolina jest oczkiem w głowie swojego taty.

Zwykła dziewczyna

Karolina Małysz nie związała swojej przyszłości ze sportem. Gdy była małą dziewczynką, skoki narciarskie kobiet nie były popularną dyscypliną. Dziewczyna studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wybrała kierunek: media społecznościowe w zarządzaniu. Od siedmiu lat tworzy parę z o rok starszym Kamilem Czyżem. Narzeczony w przeszłości jeździł w wyścigach motocyklowych.

żródło: radiozet.pl

zdjęcie: Karolina Małysz/Facebook

Komentarze

Komentarze