Karolina Małysz wyszła za mąż! Wiemy, jak wyglądała suknia

Karolina Małysz wyszła za mąż za swojego wybranka, Kamila Czyża. Córka słynnego skoczka narciarskiego wyglądała przepięknie. Zdjęciem z tego wyjątkowego dnia pochwaliła się na Instagramie jej mama, Izabela Małysz.

Karolina Małysz zaręczyła się z Kamilem czyżem już w kwietniu 2019 roku. Od tego czasu wzrosło zainteresowanie córka Adama Małysza w sieci. Zainteresowanie rodziną Małyszów wzrosło także z powodu udziału żony Adama Małysza w „Tańcu z Gwiazdami”. Nie zdradziła ona jednak w żadnym wywiadzie daty ślubu swojej córki. Dziś jednak pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z tego wydarzenia!

Przepiękna suknia ślubna

Córka Adama Małysza jest już żoną! Mama Karoliny Małysz wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie ślubne swojej córki i zięcia, dzięki czemu wiemy, jak wyglądała w tym dniu młoda para! Post podpisała słowami:

 

„No, to już oficjalnie mam też syna…!”

 

A jak wyglądała w tym dniu panna młoda? Miała na sobie zwiewną, ale dość odważną suknię, która sporo odkrywała. Zdecydowanie wyglądała jak księżniczka!

 

Źródło: www.instagram.com/izamalysz/

 

Izabela Małysz nie ukrywa radości z tego, że jej córka szczęśliwie wyszła za mąż. Przy tej okazji wrzuciła na swojego Instagrama także swoje zdjęcie z mężem, Adamem Małyszem.

 

„Niech żyje MIŁOŚĆ, ta małżeńska i rodzicielska”– napisała rozradowana Izabela Małysz

 

Źródło: www.instagram.com/izamalysz/

 

Jak widać, radosny klimat wesele bardzo jej się udzielił.

Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Hyży o poronieniach: „Rozżalenie, gorycz…”

 

Źródło: www.plejada.pl,  www.instagram.com/izamalysz/

Komentarze

Komentarze