„KARYKATURA”! Takie komentarze dostaje Ewelina Kubiak po operacji NOSA! Czy rzeczywiście na nie zasłużyła?

Uczestniczka jednego z najbardziej kontrowersyjnych programów MTV Warsaw Shore pochwaliła się twarzą bez makijażu PO ZABIEGU…! INTERNAUCI SĄ OBRZYDZENI! 

Ewelina Kubiak jest influencerką i z pewnością jedną z najbarwniejszych i kontrowersyjnych celebrytek na Instagramie. Po występie w kilku sezonach programu MTV Warsaw Shore jej kariera nabrała rozpędu. Tym razem postanowiła pochwalić się wyglądem po odbytej OPERACJI NOSA!

HOT! Klaudia El Dursi kusi ciałem TYLKO w… CO ZA GORĄCA FOTKA!

Na zdjęciu Ewelina wygląda na przemęczoną. Leży w łóżku w gładkiej, koronkowej piżamie. Na jej twarzy nie zobaczymy makijażu, ale za to liczne siniaki i obolałość w oczach. Wszystko to za sprawą operacji, na którą zdecydowała się Ewelina. Chciała poprawić swój nos, gdyż uważała, że był koszmarny. Czy rzeczywiście operacja była potrzebna? Internauci są bardzo krytyczni wobec niej.

Fot. instagram.com/ewel0na

Internauci są podzieleni, ale zdecydowana większość jest sceptycznie nastawiona do zabiegu, a niektórzy nawet okazują swoje obrzydzenie na widok celebrytki!

Ty po prostu chciałaś mieć efekt filtra na żywo 😂

strasznie wyglądasz po co te operacje, milion razy lepiej wyglądałaś przed tym wszystkim ze zrobionymi ustami tylko.. masakra i to niby miało upiększyć a zrobiło odwrotnie

Jak można się tak pokazywać? Bez przesady trochę.

Chyba lustra w domu nie masz

Jezusku miłosierny widzisz i nie grzmisz. Pionowe brwi ? 🤔alien? Co to ma być? To jakaś wiejska moda ? Strój na Halloween nie potrzebny
Mamy nadzieję, że Ewelina jest szczęśliwa i będzie się dobrze czuła z nowym, idealnym nosem! Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia!
Źródło: Instagram.com

Komentarze

Komentarze