Kasia Cichopek POKAZAŁA ROWEK! Przegięła?

Kasia Cichopek słynie z ponętnych i bardzo kobiecych krągłości, którymi często chwali się na swoim Instagramie. Biuściasta aktorka po raz kolejny postanowiła uraczyć swoich fanów fotografią swoich obfitych piersi. Czy tym razem przesadziła?

Krągłości to jej znak rozpoznawczy

Kasia Cichopek jest posiadaczką wyjątkowo krągłego i naturalnego biustu, który chętnie podkreśla odkrytymi stylizacjami. Aktorka wstawiła właśnie do sieci zdjęcie, na którym widzimy, jak leży w łóżku na brzuchu. Poza odsłoniła jej dekolt, który uformował się w kuszący rowek. Czy aby jednak nie przesadziła?

Czytaj też: Kobieta powiększyła piersi. Lekarze dali jej PÓŁ ROKU życia!

Pokazała za wiele?

Najnowsze zdjęcie Kasi rozgrzało do czerwoności jej fanów. Mimo iż gwiazda „M jak miłość” ma na nim sweterek, stylizacja odsłania naprawdę wiele, a mianowicie kuszący biust aktorki.

„Dziś z łóżka nie wychodzę 😊 Pogoda za oknem sprzyja ciepłym swetrom, czytaniu książki i błogiemu lenistwu. A jak Wy spędzacie niedzielę?” – podpisała fotkę Cichopek.

pokazała
IG

Komentarze fanów

Fani Kasi wręcz oszaleli na ten widok.

„💖💖💖 Ale widok pięknych piersi Kasiu”.

„Z wiekiem coraz piękniejsza ❤️”.

„Po 5 minutach zauważyłem książkę ;P”.

„Co za dekolt. Mógłbym się w niego wpatrywać bez końca. Pani mąż jest prawdziwym szczęściarzem!” – pisali zachwyceni obserwatorzy Kasi.

Na Was też zrobiła takie wrażenie?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze