Kasia Cichopek sprzedaje swoje ubrania na bazarku ! Chce pomóc chorej Laurze !

Aktorka ma nie lada gratkę dla wszystkich miłośniczek mody. Wyprzedaje zawartość swojej szafy na miejskim bazarku. Markowe ubrania można kupić za niewielkie pieniądze. Wszystko w szczytnym celu.

Popularność Kasi

Kasia Cichopek swoją popularność zdobyła już wiele lat temu. Aktorka trafiła do show biznesu jako nastolatka. Zasiliła wówczas obsadę serialu „M jak miłość”. W popularnym tasiemcu gra do dziś. Widzowie lubią ją za naturalność i nie udawanie gwiazdy. Cichopek spełnia się cały czas w coraz to nowych projektach. Z sukcesem występowała w „Tańcu z gwiazdami”, teraz prowadzi „Pytanie na śniadanie”.Spełniała się też jako prowadząca programy o macierzyństwie. W zeszłym roku stworzyła autorką markę biżuterii. Natomiast kilka tygodni temu wypuściła na rynek własną linię perfum.

Szczytny cel

Aktorka postanowiła swoją popularność wykorzystać w szczytnym celu. Kasia chce wesprzeć leczenie małej Laury. Dziewczynka choruje na SMA. Żeby zebrać pieniądze, aktorka postanowiła sprzedać swoje markowe ciuchy. Ceny są przystępne. Tak aktorka pisze o akcji:

Dziewczyny, znalazłam miejsce, gdzie mogę wystawić swoje rzeczy, żebyście mogły przyjść i wybrać coś dla siebie. Zobaczcie, ile tego jest. O, tu na Żoliborzu na ulicy Słowackiego 12, wynajęłam swoją szafę. I te wszystkie rzeczy, a to jest tylko 1/100 tego co mam, znajdą się właśnie tu. Od jutra możecie wpadać i robić zakupy.

Prawdziwa okazja

Aktorka sprzedaje ubrania z najpopularniejszych sklepów. Rzeczy są praktycznie nowe. Na wielu z nich widać jeszcze nieoderwane metki. Natomiast niektóre ubrania, Kasia miała na sobie raz lub dwa razy. Aktorka na sprzedaż wystawiła też rzeczy dziecięce. Pieniądze ze sprzedaży wspomogą leczenie Luary, która choruje na SMA.

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Katarzyna Cichopek/Facebook

Komentarze

Komentarze