Kasia Dziurska zupełnie nago! Zdjęcie +18

Kasia Dziurska poszła na całość! Pokazała się całkiem nago! W ten sposób postanowiła zaprotestować przeciwko…

Na fotografii Kasia jest zupełnie naga. Kuca w opuszczonym magazynie. Piersi przykryła rękami. Widać, że ma przejętą minę. Całość robi szokujące wrażenie. Do zdjęcia trenerka dołączyła wpis na temat ostatnich wydarzeń związanych z aborcją.

– Nie zgadzam się! Nie zgadzam się na strach! W jakich czasach przyszło nam żyć, by bać się o swoje prawa, by ich nie mieć… czuje, oddycham, myślę! Mam prawo to własnego zdania i decydowania o swoim życiu! Marzę o byciu mamą, ale jednocześnie się boje.. czy tak powinno być??
MOJE CIAŁO! MOJE WYBORY!
Solidaryzuje się z każdą kobietą! Młodszą, starszą, matką!
Będę walczyć o przyszłość moją i mojej córki! 🔥- napisała.

Kasia całkowicie opowiedziała się za protestami. Widać, że mocno popiera postulaty kobiet, dotyczące niewprowadzania w życie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Co napisali fani?

Jest mi bardzo smutno, nie mieszkam W Polsce. Dziewczyny ryczę razem z Wami. Bardzo przykro mi jest ze to mowie, wybaczcie ale naprawdę nie czuje już miłości do Mojego Kraju 💔 przestaje tęsknic. Ale mocno wierze, ze nadejdą dla Was lepsze dni. Kocham mocno ❤️❤️❤️

Urodziłam syna 20 lat temu w Normalnym kraju…jak teraz przypomnę sobie Tamte czasy i nawet ciężko było…to tęsknię za Tamtą Polską😔płakać się chcę…co oni jeszcze nam zgotują? Co zabiorą? Co z godnością kobiet? To przerażające… ryczę😭

Ludzie pomyślą co 20-latka wie o życiu, może mało wiem. Jednak wiem jedno że chcę móc decydować o swoim ciele bo: MOJE CIAŁO! MOJE WYBORY!

Ja tez się z tym nie zgadzam!!!! My jutro jedziemy na protest walczyć o nasza wolność
❤️❤️❤️

Fot. Instagram

Kasia Dziurska to polska trenerka personalna i instruktorka fitness. Jest absolwentką gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunku Turystyka i rekreacja w specjalnościach: trener personalny i instruktor fitness. Wchodziła w skład grupy „Cheerleaders Prokom Gdynia”. Jest Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic.

Występowała w „Tańcu z Gwiazdami” i „Dance, Dance, Dance”.

Zobacz także: Szalenie NIEBEZPIECZNE masło! Wyrzuć je natychmiast!

Fot. Instagram

Komentarze

Komentarze