Kasia Glinka WYSZŁA ZA MĄŻ! Bez świadków i w Grecji!

Katarzyna Glinka i jej wybranek, Jarosław Bieniecki wzięli ślub. Para zdecydowała się złożyć przysięgę małżeńską aż w Grecji. Uroczystość była skromna, ale bardzo stylowa. Panna młoda zaprezentowała się w pięknej sukni.

Greckie wesele

Jarosław Bieniecki pochwalił się zdjęciami z ceremonii ślubnej w swoich mediach społecznościowych. Ceremonia była skromna, ale bardzo romantyczna. Podobnie jak zaręczyny. Bieniecki oświadczył się Katarzynie Glince podczas po spektaklu, w którym aktorka występowała. Jarosław Bieniecki wkroczył na scenę z bukietem kwiatów, co bardzo zaskoczyło Katarzynę Glinkę. W ten sposób aktorka została narzeczoną. Niedługo po zaręczynach para powitała na świecie swojego synka, Leo. Od momentu zaręczyn pojawiły się spekulacje, gdzie odbędzie się ślub. Stawiano na Włochy, ale tu narzeczeni zaskoczyli wszystkich.

Co za ślub!

Glinka i Bieniecki postanowili wziąć ślub na Santorini, w Grecji. Miejsce ceremonii było bajkowe. Jarosław Bieniecki po ceremonii zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z tego wyjątkowego momentu. Możemy zobaczyć Katarzynę Glinkę w skromnej, a jednocześnie w pięknej sukni. Niektóre ze zdjęć zrobione są o zachodzie słońca, co jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość tej chwili dla nowożeńców.

Instagram/Jarosław Bieniecki

Skromnie, ale z klasą

Jarosław Bieniecki wyjaśnił dlaczego młodzi zdecydowali się na właśnie taką ceremonię. Bieniecki napisał w swoich mediach społecznościowych:

Wiem, wiem…miała być impreza, stado gości, jazz band i dużo dobrego jedzenia, ale zdecydowaliśmy się na skromniejszą wersję i bez świadków.

Internauci pospieszyli nowożeńcom z gratulacjami i najlepszymi życzeniami. My również życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Instagram/Jarosław Bieniecki

Źródło: Instagram/Jarosław Bieniecki

Zdjęcia: Instagram/Jarosław Bieniecki

Komentarze

Komentarze