Kasia Tusk gotowa na Wielkanoc ! Bez wizyty u fryzjera i z pomocą męża !

Córka Donalda Tuska z pomocą męża Stanisława przygotowała dom na Wielkanoc. Nie brakuje ozdobnych wieńców i zajączków w jej sopockim mieszkaniu.

Wielkanoc tuż tuż

Celebryci przed Świętami Wielkanocnymi pokazują w sieci jak przygotowują się do tych szczególnych dni. Dzielą się kadrami ze swoich domów. Pokazują udekorowane stoły i przystrojone mieszkania. W ślad za tą modą poszła Kasia Tusk, która na swoim blogu pokazuje chwile ze swojego życia prywatnego.

Ozdobne wieńce

Kasia Tusk przystroiła drzwi domu dekoracyjnym wieńcem. Jest on wykonany z przepiórczych jajek, piórek, polnych roślin. Influencerka postawiła też na elementy z motywem zająca. Kasia opisuje, że zwykle takie wieńce robiła z koleżankami podczas warsztatów. Jednak pandemia zmieniła wszystko. Kasia Tusk pochwaliła się też ręcznie malowaną lampką w kształcie zajączka.

Bez wizyty u fryzjera

Córka byłego premiera w swoim wpisie ubolewała, że już od pół roku nie była u fryzjera. Wizytę zaplanowała przez Wielkanocą, jednak obostrzenia pokrzyżowały jej urodowe plany. Niestety o wygląd włosów będzie musiała nadal dbać sama.

Taki mąż to skarb

Kasia Tusk na szczęście ma pomocnego męża, na którego zawsze może liczyć. Stanisław Cudny zrobi zakupy i umyje okna. Żona w tym czasie będzie mogła zadbać o własny relaks i oglądać seriale. Przed świętami przecież trzeba odpocząć !

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: makelifeeasier.pl

Komentarze

Komentarze