Kasia Tusk spodziewa się drugiego dziecka ?

Uważni obserwatorzy bloga córki Donalda Tuska, mogli już jakiś czas temu zauważyć zakamuflowane informacje blogerki o ciąży. Czy Katarzyna Tusk spodziewa się drugiej córeczki ?

Pracująca Mama

Influencerka jest już mamą Lilianny. Dziewczynka ma trzy lata i jej popularna mama dba o to, żeby nie pokazywać twarzy dziewczynki. Co prawda córka występuje w jej postach, reklamuje ubranka i produkty dla dzieci, jednak mama dba o to, żeby nie pokazywać buzi Lilianny.

Codzienne życie

Katarzyna Tusk na swoim blogu chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego. Pokazuje jak mieszka, spędza wolny czas i pracuje. Możemy zobaczyć odzież z kolekcji zaprojektowanej przez Katarzynę i podpatrzyć życie jej i rodziny od kulis.

Tajne wskazówki

Popularna blogerka ostatnio zamieściła wpis, który zawiera pewne wskazówki odnośnie jej życia. Możemy się dopatrzyć aluzji, które świadczą o tym,że Katarzyna Tusk jest w drugiej ciąży ! Blogerka zamieściła zdjęcia, z którym możemy się dowiedzieć, że dawno już nie była u fryzjera. Porządkami świątecznymi i myciem okien musiał zająć się jej mąż, Stanisław Cudny. Wiadomo, że kobiety w ciąży nie mogą podnosić wysoko rąk i myć okien czy wieszać firanek. Te obowiązki wziął na siebie mąż blogerki.

Trencz wszystko zakryje ?

Kasia Tusk zareklamowała też trencz. Napisała w ten sposób o produkcie:

Zakrywa to, czego nie chcemy pokazać. Chroni nas przed deszczem i wiatrem”

Mama Lilianny pokazała też książeczki, które czyta córeczce. Wśród nich była „Siostrzyczka”. To wydawnictwo przygotowuje dzieci na przyjście rodzeństwa na świat. Czyżby Kasia Tusk faktycznie spodziewała się drugiej córeczki ? Jeśli tak,to gratulujemy !

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Make Life Easier/Facebook

Komentarze

Komentarze