Kasia Tusk urodziła! Kiedy zobaczymy dzidziusia?

Jak donosi „Super Express”, Kasia Tusk oraz jej mąż, Stanisław Cudny, zostali po raz drugi rodzicami. Informację potwierdziła osoba z bliskiego otoczenia blogerki. Okoliczności porodu, jak również jego dokładny termin są owiane tajemnicą.

Córka byłego prezydenta została po raz drugi mamą. 34- latka długo utrzymywała ciążę w tajemnicy. Zdjęcia robiła celowo w taki sposób, aby nie było widać ciążowego brzuszka. Jak podaje „Super Express”, Kasia Tusk jest już po porodzie. Blogerka i jej mąż zostali rodzicami po raz drugi. Osoba z bliskiego otoczenia pary poinformowała, że para przywitała na świecie dziewczynkę.

 

Źródło: www.instagram.com/makelifeeasier_pl/

 

Kasia Tusk została po raz drugi mamą

Kasia Tusk urodziła po raz drugi. Jak się okazało, przywitała na świecie kolejną córeczkę. Blogerka w 2019 roku urodziła swoje pierwsze dziecko- córkę Lilianę.

Poza tajemniczym informatorem z otoczenia pary, informacją o narodzinach kolejnej wnuczki pochwalił się także ojciec Kasi i szczęśliwy dziadek, Donald Tusk. Były premier nie ukrywa radości z tego, że po raz kolejny został dziadkiem. Z jego wpisu na Twitterze bije radość i duma.

 

 

Kiedy zobaczymy dzidziusia?

Kasia Tusk w pierwszej ciąży także nie eksponowała swojego brzuszka i nie zamieszczała w mediach społecznościowych zdjęć w ciąży, ani po porodzie. Blogerka niewątpliwie ceni sobie swoją prywatność. Na swoim Instagramie i blogu Make Life Easier, skupia się przede wszystkim na przepisach, oraz nowinkach kosmetycznych, wnętrzarskich i modowych.

Nie zanosi się na to, aby Kasia Tusk pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem swojej córeczki, Pozostaje czekać na zdjęcia zrobione blogerce z ukrycia.

 

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Stępień walczy z HEJTEM w czasie połogu!

 

Źródło: www.radiozet.pl,  www.wiadomości.wp.pl

Komentarze

Komentarze