Kasia Tusk ZNOWU w ciąży? Zobacz kto się wygadał.

Katarzyna Tusk to znana influencerka, która popularność zyskała za sprawą znanego ojca –  Donalda Tuska. Dziewczyna jednak nie chciała nigdy pozostawać w jego cieniu. Dlatego na poważnie zajęła się prowadzeniem bloga. Od tej pory jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd. Fani interesują się nie tylko jej życiem zawodowym, ale też prywatnym. Tym bardziej, że u Kasi na horyzoncie znowu szykują się zmiany.

Od niedawna w mediach krąży informacja, że Kasia Tusk spodziewa się drugiego dziecka. Jednak traktowano ją z przymrużeniem oka. Nie była bowiem potwierdzona. Co prawda pojawiały się przesłanki, sugerujące możliwość ciąży. Świadczyły o tym m.in. luźniejsze ubrania zakładane przez Kasię.

Obecnie nie musimy snuć domysłów, gdyż jedna z krewnych dziewczyny potwierdziła rychłe przyjścia na świat drugiego potomka. Osobą, która zdradziła tajemnicę była matka jej partnera – Stanisława Cudnego.

Teściowa Kasi wypowiedziała się następująco:

Jakże to wieści szybko się roznoszą! Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy!

Jak widzimy jednoznacznie sugeruje, że dziewczyna jest w ciąży. Co bowiem, jak nie przyjście na świat kolejnego dziecka, miałyby oznaczać słowa kobiety.

My również się cieszymy, ze malutka Lilianna będzie miała rodzeństwo. Tym bardziej, że różnica pomiędzy nią a siostrą czy bratem będzie wręcz idealna, gdyż będzie wynosić około trzech lat.

Jesteście ciekawi czy będzie to chłopiec czy dziewczynka? Jak tylko się dowiemy, to damy wam znać.

Kasi z kolei serdecznie gratulujemy i życzymy szczęśliwego rozwiązania.

 

 

Źródło:  Super Express

Zdjęcia: Instagram/ Kasia Tusk

Źródło: https://www.instagram.com/p/CGKH8WMDxAb/

Komentarze

Komentarze