Katarzyna Glinka jest w ciąży! POKAZAŁA…

Katarzyna Glinka zostanie po raz drugi mamą! 43-letnia aktorka potwierdziła właśnie oficjalnie, że jest w ciąży i pokazała…

Kasia Glinka jest już mamą 7-letniego Filipa. Już niedługo aktorka zostanie po raz kolejny mamą, co potwierdziła właśnie na swoim Instagramie dołączając zdjęcie ciążowego brzuszka.

„Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie , który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia…nie chciałam się ukrywać , z resztą choćbym chciała już się nie da😉 Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie” – zdradziła gwiazda.

Aktorka zaapelowała do swoich fanów, żeby w tym wyjątkowym czasie pozwolili jej zachować odrobinę prywatności.

„Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności . Mam nadzieję, ze to rozumiecie 🙏 najbliższy czas będzie dla mnie szczególny🤰🏻a 2020 na pewno wyjątkowy !!!! Póki co pędzę do @teatr_kwadrat zagrać dla Was Kłamstewka. Ps piszcie czy są tutaj dziewczyny ,które czekają na swoje potomstwo w 2020??? Ściskam Was wszystkich😀😀😀 Ps2 zdjęcie wykonał dumny mój numer 1 Filip:):):) #women#pregnantbelly#child#ciąza#” – podpisała fotografię.

Jak wam się podoba ciężarna Kasia?

Czytaj też: SZOKUJĄCE zachowanie Joanny Moro! Mimo zaawansowanej ciąży WZIĘŁA…

ciąży
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze