Katarzyna Nosowska chwali się swoją Mamą! Podobne?!

Katarzyna Nosowska postanowiła w swoich mediach społecznościowych zamieścić fotografię swojej Mamy. Zdjęcie spotkało się z licznymi komentarzami. Czy Mama i córka są do siebie podobne? Sami oceńcie!

Dumna córka

Katarzyna Nosowska na polskiej scenie muzycznej jest już od blisko 30 lat. Była liderką grupy Hey, a potem postanowiła na karierę solową. Spełniała się jako felietonistka, pisarka, w końcu jako osoba, która świetnia odnajduje się z sieci. Nosowska zamieszcza humorystyczne  filmiki, które cieszą się ogromną popularnością u internautów. Artystka otrzymała też 27-krotnie nagrodę Fryderyka, a także została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi i paszportem tygodnika Polityka.

Mama Nosowskiej

Ostatnio Katarzyna Nosowska w swoich mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie swojej Mamy. Pani Krystyna pozuje prawdopodobnie a apartamencie swojej córki Katarzyny. Artystka w ten sposób podpisała zdjęcie:

Chciałabym Wam dziś pokazać swoją Mamę, która wystylizowała się dziś tak:) Ma 73 lata i myślę, że kurde…Jestem wzruszona!

 

Instagram/Katarzyna Nosowska

Silna relacja

Zdjęcie Mamy artystki spotkało się wieloma sympatycznymi komentarzami. Katarzyna Nosowska już kiedyś pisała o relacji, jaka łączy ją z Mamą. Mogliśmy przeczytać:

Dziś dziękuję jej za to, że jestem. Nie mam już o nic żalu, tylko wdzięczność i zrozumienie, i miłość, która eksplodowała, gdy zrozumiałam nareszcie, że wszystko jest takie, jakie ma być, a doskonałe nie zawsze oznacza gładkie.

Jak sądzicie, czy można pozazdrościć takiej relacji?

Źródło: Instagram/Katarzyna Nosowska

Zdjęcia: Instagram/Katarzyna Nosowska

Facebook/Katarzyna Nosowska

Komentarze

Komentarze