Kate i William muszą OPUŚCIĆ DZIECI! Wyjeżdżają z kraju!

Księżna Kate i książe William przygotowują się do podróży. Książęca para musi zostawić swoje pociechy i opuścić Wielką Brytanię.

Podróż bez dzieci

Książęca para doczekała się trojga dzieci. książę Jerzy ma osiem lat, księżniczka Charlotte trzy lata, a książę Louis tylko trzy latka. Życie księżnej Kate i księcia Williama z zapartym tchem obserwują Brytyjczycy. Są na bieżąco z tym, co u ich ulubionych royalsów się dzieje. Rodzice książąt spędzają z nimi bardzo dużo czasu. Mają doskonały kontakt z pociechami i nie często korzystają z pomocy niani. Teraz okazuje się, że księżna Kate i książę William muszą udać się w długą podróż. Dzieci nie jadą z nimi.

Egzotyczne wojaże

Z powodu pandemii koronawirusa para książęca musiała zrezygnować z wielu podróży oraz z obowiązków, które wynikają z dalekich wojaży. Jednak teraz sytuacja zmienia się i książę William z żoną wybierają się w daleką podróż. Już dziś wyruszają w kierunku Belize, Jamajki i Bahamów. Jadą tam z okazji obchodów platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II, czyli 70 rocznicy objęcia przez królową władzy w Wielkiej Brytanii. W czasie podróży rodziców dzieci będą musiały zostać w Wielkiej Brytanii. Pociechy zostaną w Pałacu Kensington. Opiekować będzie się nimi niania- Maria Teresa Turrion Borrallo. Plan podróży książęcej pary jest bardzo napięty. Czeka ich wiele obowiązków. Księżna Kate i książę William mają odwiedzić historyczne miejsca Majów i uczcić pamięć Boba Marleya na Jamajce. Trojga pociech nie może im towarzyszyć z powodu szkoły, do której muszą uczęszczać.

Źródło: Pomponik

Zdjęcie: Facebook/ Prince William

 

Komentarze

Komentarze