Katy Perry ma nie jedno, a DWOJE dzieci?! Piosenkarka ujawnia całą prawdę!

Katy Perry została niedawno mamą. Jak wygląda teraz życie amerykańskiej piosenkarki?

Została po raz pierwszy mamą

Zaledwie dzień po ogłoszeniu narodzin swojej córki, Daisy Dove, Katy Perry opowiedziała swoim fanom na Instagramie, jak wygląda jej życie z noworodkiem. Gwiazda zdradziła, że mimo iż jest bardzo szczęśliwa z narodzin córki, nie śpi zbyt dużo, ponieważ Daisy niemal przez całą noc domaga się karmienia piersią. Katy powiedziała, że ​​zastanawia się, jak radzić sobie z nieprzerwanym karmieniem i dokuczającym jej niewyspaniem…

Chcąc zobrazować, jak się czuje, Perry udostępniła słynne zdjęcie ze słynnego albumu „Patagonia” z 1995 roku, które przedstawia parę rzucającą sobie dziecko.

Katy podpisała fotkę: „Ja po całonocnym karmieniu oddając Daisy tacie w celu dostarczenia drugiego dziecka”.

Czytaj też: Katy Perry URODZIŁA! Znamy płeć i imię dziecka!

dzieci
IG
dzieci
IG

Czy Katy ma dwoje dzieci?

Fani piosenkarki zaczęli się zastanawiać, co dokładnie gwiazda miała na myśli pisząc „drugie dziecko”. Okazuje się, że drugim dzieckiem, o którym mówi Perry, jest jej album „SMILE”. Płyta ukazała się 28 sierpnia, dwa tygodnie po pierwotnej dacie wydania.

Z powodu koronawirusa produkcja nie mogła przebiegać zgodnie z harmonogramem. Perry przyjęła jednak tę wiadomości ze spokojem, tłumacząc w swoim poście na Instagramie, że ​​rok 2020 nauczył ją „nie przywiązywać się zbytnio do swoich planów i być elastyczną”.

Miejmy nadzieję, że teraz, kiedy już płyta Katy trafiła na sprzedaż, piosenkarka i jej mąż Orlando Bloom będą mogli cieszyć się czasem spędzanym ze swoją małą córeczką Daisy.

Źródło: People

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze